Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne pár kérdésem, válaszoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne pár kérdésem, válaszoltok?

Figyelt kérdés

1. A fiúk hogyan tudják észrevenni, ha egy lány érzelmileg instabil, vagyis könnyen megközelíthető?

2. Miért használják ki az ilyen lányokat a fiúk, akik annyira gyengék, hogy ellen tudnának állni?


A kérdés azért van,mert észrevettem, hogy akkor van a legtöbb udvarlóm, amikor érzelmileg gyenge vagyok...önbizalomhiány,szeretethiány meg ilyenek...


Veletek is így van?


2011. ápr. 28. 07:00
 1/5 A kérdező kommentje:

JA ÉS MÉG EGY KÉRDÉS!

A FIÚK MIÉRT BÍRJÁK JOBBAN AKKOR IS,HA NINCS PÁRJUK, MINT A LÁNYOK? PL. EGY LÁNY NEM TUD TANULNI RENDESEN, HA NINCS RENDBEN ÉRZELMILEG. VAGY EGY FIÚ SE?

2011. ápr. 28. 07:01
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt csak ugy megérzik látszik is szerintem és mert azokért a lányokért nem kell küzdeniük.én nem szeretem az érzelmileg labilis lányokat mert tul könnyen megadják magukat nekem például a küzdés alap feltétele a kapcsolat épitésnek és nem mi sem tudunk koncentrálni csak a lányok érzelmileg mindent sokkal komolyabban vesznek ezzel nem arra célzok hogy mi köszivüek vagyunk és mintha mi sem történt volna csak én például egy könyv olvasásával le tudom kötni a gondolataim. és nem a rosszra gondolok.

18f

2011. ápr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Viszont szerinted ha most sokmindenkinek tetszem,akkor az azért van,mert látják,hogy könnyen kapható lennék? :(

Ja de végülis egyikkel se kezdtem,mikor már elkezdenek hamar becézgetni,mert ez nem azt jelenti,hogy csak annyit akarnak? :(

2011. ápr. 28. 07:27
 4/5 szamóca. ***** válasza:

a kérdésed nagyon elnagyolt általánosításokon alapul...

egyébként nem hiszem hogy észrevennék, csak neked tűnik fel jobban, esetleg megkönnyíted a dolgokat azokban a napokban.

2011. ápr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt Te nyitsz jobban (tudatalattid), hiszen szükséged van önbizalomerősítés címén a bókokra, másrészt jobban észreveszed, erőteljesebben reagálsz az udvarlásra.

A férfiak többsége fél az udvarlástól, de ilyen pillanatokban "kihasználják" a lehetőségeket. Te az "őzike" szerepben van a legvonzóbb, legálhatatosabb. Te pedig azokat a hímeket vonzzod be, akik félénk Bambikra vágynak. Ennek jó tudatában lenned, amikor szerepet játszol, de érdemesebb olyan férfit bekeríteni hosszú távú kapcsolat céljából, aki csak ilyenkor szeret, mert az ilyen férfiak gyakran "hatalmaskodni" szeretnek a nőkön.


Ez amúgy csak bizonyos lányokra igaz, mert vannak, akik akkor megszerezhőbbek, amikor stabil kapcsolatban élnek, feldobottak. Ők az úgynevezett dívák, akikre dívaként néznek a férfiak, és ilyenkor pipiskednek körülöttük, reménykednek egy-egy kacajban, szempillarebegtetésben feléjük.


Dorothy (szexológus)

2011. ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!