Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha otthoni ruciban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha otthoni ruciban vagytok, natúran, nem kisminkelve, kócos hajjal, és a párotok megdícsér hogy de szépek vagytok, mit válaszoltok?

Figyelt kérdés
Én nem tudom nem mondani hogy most pont nem,vagy valami.
2010. júl. 7. 17:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az én párom nem szokott hazudni nekem :D
2010. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha megdícsér,mindig mondom hogy jajj,most rossz a hajam,stb,és mindig izél hogy fejezzem be saját magam kritizálását,mert mindenhogy szép vagyok.
2010. júl. 7. 17:28
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
ha én a barátommal vagyok, otthon, akkor is alap, hogy nem kócos hajjal ülök mellette egész nap xD
2010. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam mondani, hogy jaj hát most hogy nézek ki, erre mindig mondja, hogy neki mindenhogy gyönyörű vagyok :D Még reggel is mindig mondja, hogy szép vagyok, pedig aztán reggel szerintem nem mindenki csodás...:D:D
2010. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Holdtündér ***** válasza:
88%
Nevetek és ennyit mondok: Gondolom... XD
2010. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
jó,nem úgy nézek ki mint reggel,csak azért nincs belőve a hajam mondjuk...
2010. júl. 7. 17:31
 7/18 anonim ***** válasza:

én csak nagy ritkán sminkelek, a hajam általában miatta lesz kócos, bemelegítőbe meg itthon se szoktam lenni, max ha alszok hidegebb éjszakákon

16/L

2010. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
énis fari,vagy cicanaci,meg egy top...a hajamat itthonra nem szoktam megcsinálni,meg sminkkel sem terhelem az arcomat.
2010. júl. 7. 17:32
 9/18 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, éppen kint kertészkedtem amíg evett, aztán kijött és elkezdte hogy milyen szexi vagyok így :P

én azt mondtam hogy tudom.xd aztán odajött és megcsókolt.

ennyi

2010. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jól mondja és gondolja a barátod. Egy jó csaj még kicsit szakadtan is jól néz ki, az otthoni állapotában.
2010. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!