Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ha keresnek telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha keresnek telefonon mikor válaszoltok rá?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akinek csapom a szelet. Már találkoztunk is randi jelleggel, minden jó volt. 1 napja még ő keresett, de épp nem voltam elérhető. Ma én, de 0 válasz érkezett. Ilyenkor szivatjátok a srácot, vagy mi a szösz? :)
2011. jún. 7. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
teszetlik meddig bírod xD
2011. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha ő hívott először akkor nem hiszem mert ha szivatna akkor nem lenne annyi esze hogy ő hívjon először. :S bocsi :D:D de am valószínüleg igen. azaz nem szivat, például ha én ezt csináloma barátomal az azért van mert szeretném ha többet gondolna rám és még jobban belémhabarodna ;) Látod? Te is annyit rágódtál rajta hogy még ide is kiírtad...
2011. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egész nap másra sem gondolok, csak rá! De már megesz az ideg, hogy nemtudom kölcsönös-e ez a szimpátia. Zaklató sem akarok lenni, aki állandóan hivogatja.

Nagy vonalakban meg volt beszélve, hogy kedden találkozunk, de ugye nem értem el. Most látom fb-n, hogy ki van irva milyen jó volt a délután a barátnőjével, amivel semmi gond nincs, csak inkább velem lenne... :D

2011. jún. 7. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!