Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utáni "utálatból"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni "utálatból" még lehet valami?

Figyelt kérdés

Úgy érezte a párom, hogy megfojtom őt, ezért szakított velem... egy darabig békén kell hagynom, hogy lenyugodjon az tuti:/

21 évesek vagyunk.


2011. ápr. 28. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól érzed. Ilyenkor jobb, ha hagyod "lenyugodni". Talán a hiányod ébreszti rá, hogy igazából szeret e még. De lehet, hogy végleges lesz az elválás.
2011. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig hagyjam békén? 2 hónapig voltunk együtt..
2011. ápr. 28. 11:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Én két szakításon vagyok túl, véget vetettem egy 6 évesnek, mert kalandozni akart, majd szakítottak velem 3éves kapcsolatban, mert "megfojtom"... örültem neki, mert én nem mertem szakítani, féltem megver. Sztem direkt idegesítettem hogy hagyjon el minél hamarabb, hát megtette részegen, majd 1 hét múlva vissza akart jönni, én meg már túl voltam rajta és a mai napig gyűlölöm. Ennek 2 éve lassan. Még most is gyűlölettel gondolok rá, nem hinném hogy az utálatból lehet valami. Ha komolyan gondolja. 24L
2011. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem ez nem utálat csak kicsit sok voltál neki, nekem is sok már a mostani páromból ő is ilyen és én is úgy érzem hogy megfojt és rettenetes érzés.

Kicsit megnyugszik és akkor lehet hogy még visszatalál hozzád csak akkor tanulj a hibáidból és hagyj neki teret.

2011. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig hagyjam őt? :/
2011. ápr. 28. 13:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég rövid volt az együtt járásotok, úgy hogy pár nap elég lehet.
2011. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem elég sajnos szerintem :/

Még néhány hetet várok inkább.

2011. ápr. 29. 09:15
 8/9 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem is privi?
2011. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2 hónapot jártatok, s máris majdnem belefulladt???? basszus, ebből nem lehet semmi,ha nem változol.


én 6 éve vagyok valakivel, s a 4. év után kezdtem el úgy érezni, hogy néha hagyon már békén, s hadd menjek ide-oda egyedül.


s mégis, azóta is együtt vagyunk.


s soha nem csaltuk meg egymást.

2011. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!