Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szedjek fel egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel egy lányt, akinek hónapokkal ezelőtt nem jöttem be?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársam egy tök jó, aranyos kis csaj, aki nem mellesleg elég normális.

Decemberben már próbálkoztam nála, de azt a választ kaptam hogy nem tetszem neki.

Így közel fél év elteltével van esély rá, hogy változzon a véleménye?

A baj az, hogy ha már a csaj kifejezést hallom, egyből ő jut eszembe, és nem tudom elfelejteni, pedig tudom hogy az lenne a legjobb. Már többször kerültem kellemetlen szituációba előtte, és lehet hogy túl régóta (2év) ismerjük egymást, de egyszerűen nem tudom más csajra azt mondani hogy "hű de jó nő", mert valahogy úgy érzem hogy ez a csaj jobb bármelyiknél.

Ötletek, tanácsok? :)


2011. ápr. 28. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban! Másképp esélytelen.
2011. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
December nem volt olyan rég. Ne akarj pofára esni. Keress mást.
2011. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 KlenDie ***** válasza:
68%
csatlakozom a 2-ik hoz szerintem esélytelen gondolom fiatal vagy még és találsz is mást aki jobban fog tetszani lehet,hogy olyannal hoz össze a sors akivel nemis gondolnád:)
2011. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50-50
2011. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:
szard le.
2011. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem volt mar ebben a helyzetben ifju padavan? Az erzelmeid azt sugjak "o kell neked", csak "o letezik a szamodra", de ez csak illuzio, amit csak a tudatod gyozhet le... Nagyon kicsi az esely, hogy sikeruljon felszedni, bar ismerek eseteket amikor telleg osszejott, tehat elmeletileg nem lehetetlen, de 10bol legalabb 9 csak elvesztegeti az idejet, szal 2 lehetoseged van:

1) alomvilagban elsz tovabb es probalsz tenni is valamit, hogy felszedd (pl gyursz, jobb cuccokat veszel magadnak, stb)

2) leszallsz a foldre es hagyod a pics@aba

Remelem kielegito volt a valasz;)

2011. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én érzéseim az ismeretség első pár napja után nemigen változnak. Ennyi idő alatt el tudom dönteni, hogy valaki az esetem-e. Ha ő meggondolja magát, majd szól.
2011. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
okés, köszi mindenkinek
2011. máj. 3. 22:42
 9/9 anonim válasza:
Küzdjél érte, mondjál neki rejtett bókokat. Ha ez nem jön be verd meg a barátját, sokat nem segít, de kiváló feszűltség levezető!!!
2011. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!