Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ilyenkor mi van, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ilyenkor mi van, csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban aki több mint fél éve udvarol egy lánynak aki egyben az osztályosunk.

Amikor a srác vele van, és foglalkozik vele, akkor a lány, rám se néz, de amikor a srác elkezdi hanyagolni (pl két napig, vagy amikor hiányzik), akkor a lány órán elkezd engem bámulni, meg csak úgy odajön hozzám, vagyis a tetszés jeleit mutatja, de amikor a srác foglalkozik vele akkor nem.

Soha nem nyomultam a lányra.


16F


2011. ápr. 28. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló jó a szamár is. Gondolom tudod, hogy te vagy a csacsi.
2011. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a kérdést kellett elolvasnom, és már tudtam h igen. A lányoktól ne várj őszinte választ, de ez a tipikus "ha nincs ló..." szituáció.
2011. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"ha nincs ló jó a szamár is", na pont ettől féltem, pedig sejtetem.


De egy lány majd megmagyarázza. :D


16F

2011. ápr. 28. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy van, állj eléje s mond meg, hogy kislány ez így nem megy.
2011. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg ck féltékennyé akarja tenni a másik fiút.ne hagyd magad hülyére venni!
2011. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!