Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolja vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel 2 hónapja találkozgatunk. Az elején kb. 1 hétig nagyon normális volt, éreztem, hogy fontos vagyok neki, megtenne mindent értem, de ahogy elkezdtem kimutatni, hogy ő is fontos Nekem valahogy megváltozott. Jött az ilyen dumáival, hogy őt már sokszor átverték, csalódott és nem tud bízni senkiben és hogy neki idő kell ahhoz, hogy szerelmes legyen. Én hittem neki és reménykedtem, hogy majd belém szeret. De egy idő után elegem lett, mert úgy éreztem, hogy nem úgy áll hozzám, ahogy kellett volna és elküldtem. Akkor viszont elkezdett teperni utánam, hogy ő akar engem stb. én meg megint bedőltem neki. Tegnapig egész jó volt minden, de ma megint fura velem... Ja és az hozzá tartozik a dologhoz, hogy soha nem jön velem sehova, vagy csak nagyon ritkán. Szerintetek érezhet irántam valamit? Vagy csak szórakozik Velem?
2011. okt. 26. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen érezhet. De ha ennyire az elején azt érezteted vele h ,,te vagy életem értelme" ,,majd ha jönnek a gyerekek" (ezek csak példák), az sok férfit megijeszt. Adj neki időt, ha ő kell neked, 2 hónap elég kevés idő még ehhez.
2011. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!