Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem abnormális az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem abnormális az h tetszik neki a saját unokatesója?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, a párom 22, az ő családjánál lakunk. Szinte minden rokona Szlovákiában lakik ezért nem igazán ismeri őket max 1-2x láthatta őket. Az egyik unokahuga (20) pár hónapja Pestre költözött, de mivel h nem tudta fizetni az albérletet (és még ki is rúgták a munkahelyéről..) felajánlotta a párom édesapja neki hogy költözzön hozzánk. Nagyon szép lány csak esze nincs sok.. egy alattomos k*rva. Amióta itt van a párom állandóan rajta lóg engem meg elhanyagol. Eleinte annyira nem is zavart, mert úgy voltam vele h most látják először egymást normális ha ismerkednek. De az már egyáltalán nem normális hogy az a hülye ribanc simogatja a párom arcát meg a fülébe sugdolózik.. ezt szóvá is tettem amiből egy nagy veszekedés lett.. azóta már hozzám sem szól, minden intimitás megszűnt közöttünk.. látom hogy hogy néz rá, tudom hogy tetszik neki.. de sehogy sem tudom az értésére adni h ez amit csinálnak undorító.. azt mondtam neki hogy elköltözök ha itt marad ez a nő.. de mintha meg sem hallotta volna... csak abban tudok reménykedni hogy ez vmi múló dolog.. rá kell h jöjjön h az unokatestvére! ha eddig még nem sikerült neki.. nagyon szeretem és belehalnék ha elveszíteném.. nem értem ezt a viselkedését.. ugye ez csak 1 átmeneti állapot!? mit gondoltok?

/bocsi h ilyen hosszú lett/


2011. ápr. 28. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
képet a szlovák csajról!
2011. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neharagudj de a barátod enm tiszta.méghogy az unokatesója?beszarás.hát szerintem a csajszi ezt ck azért csinálja h megmutassa neked h jobb csja mnit te, azt akarja h ő legyen a ház úrnője.meg közétek akar furakodni ez nemis kérdéses.világositsd fel a párodat, hogy mi a szitu, és mondd meg neki h ne hagyja h vége legyen mindennek egy kis kurv@ miatt.
2011. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát nem azért de ez szerintem is egy kicsit "fúra".

Azt írtad, hogy szóltál már neki de nem vette figyelembe

én azt tenném, hogy odaállnék elé megmondanám, h ez azért már sok - az Isten szerelmére az unokatesója!!!!!

Ha nem reagál ne törődj vele te se egy ideig menj el barátaiddal érezd jól magad - majd csak észre veszi magát.

Remélem, hogy megoldódik köztetek ez a helyzet!

2011. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túlreagálod. Persze, hogy sokat foglalkozik vele, hisz a rokona. Írtad, hogy alig ismerik egymást, hát most pótolják az elmulasztott időt.

Féltékeny vagy egy másik nőre, nem látsz tisztán.


Amúgy meg igen, ez egy átmeneti, minden csoda 3 napig tart.

2011. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!