Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég sokáig vártunk az együtta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég sokáig vártunk az együttalvással, nagyrészt a batárom furcsa neveltetése miatt, most itt lenne végre az alkalom. De így? Egy elég abnormális helyzetben vagyok. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hosszúra sikerült, de kétségbe vagyok esve a helyzetem miatt, és annyira örülnék, hogyha lenne ötletetek, hogy mit tehetnék... Köszi, hogy végig olvassa, aki végig olvassa! :)


Egy éve vagyunk együtt, naaagyon szeretjük egymást, de az anyukája egyedül neveli, és elég furcsán. Nem alhatunk együtt miatta, bár a barátom is náha egyetért vele, mondjuk ez érthető, mert csak az anyjára támaszkodhat, és nem mindig látja az őrültségeit. Még nem feküdtünk le, mert ilyen a neveltetése, még ismerkedünk, fokozatosan haladunk. Tényleg nagyon szeretem, de ezek miatt néha nagyon nehéz. De most nem ez a kérdés elsősorban. Egy évig vártunk, hogy majd együtt alszunk valamikor. Erre most itt egy lehetőség. Két hét múlva lesz egy ilyen sátrazós buli a Tátrában, hogy jobban megismerjem a barátait,osztálytársait. Hívott, hogy nagyon örülne, ha mennék. Egy sátorban aludnánk, de mivel 8 személyes a sátor (4 szobás) ,ezért más is aludna ott. Mi egy sátor szobában aludnánk... RÉgebben nem gondoltam, hogy ennyire nagy dolog lenne az együttalvás, de mivel -ezt nem hangoztatom,nem is biztos hogy számára nyilvánvaló- miatta ennyi ideig vártunk mindenne, pl. együttalvás, ezért nem tudom, hogy így akarom e az elsőt. (Természetesen nem lenne szex, mert nem egyedül lennénk.) Szóval ennyi ideig vártam (nem ő várt, én vártam, ez már alapból elég önbizalomromboló helyzet a számomra), és most így legyen az első együttalvásunk, amiből ő olyan nagy ügyet csinált, és ezuéltal már nekem is többet jelent, mint régebben...? Nem tudom... Nem akarok rögtön ugrani neki, mert most ezt kitalálta. Vagy elmegyek a bulira és együtt alszunk vagy nem megyek, mert nem égetem magunkat azzal, hogy külön alszunk... Tényleg szeretem, de nem akarom, hogy mindent ő irányítson. Kicsit várhat ő is, ha már én vártam rá lány létemre... Ez valahogy fordítva szokott lenni... Másrészt meg szívesen elmennék, mert szeretném megismerni jobban a barátait, mert fontos nekem. Mit csinálhatnék ebben a helyzetben. Elsősorban erre a konkrét sátras-bulisra gondolok, de annak is nagyon örülnék, hogyha mondanátok egy-két jó tanácsot, hogy mit csináljak, hogyha a fiú olyan, hogy várni kell "rá"? Néha eléggé kikészülök ettől,senkinek nem mondom, mert bolondnak néznék őt. Örülök, hogy komolyan veszi, hogy kivel fekszik le, és kivel alszik, és nekem is sokat jelenetek ezek, de már több,mint egy éve együtt vagyunk, szinte alig veszekszünk minden oké velünk, miért gondolja, hogy fiatal hozzá vagy hogy még korai?


Ő 18 én 17. Első kapcsolata mindkettőnknek, és tényleg szeretjük egymást, mindenről őszintén tudunk beszélni, de azt, hogy miért tartja korainak nem tudja megmagyarázni, azt mondja, hogy nem tudja, csakmég szerinte korai, és hogy nagyon szeretné, de mág várjunk... (a szexel).


Nyáron megyünk egy sátras táborba,ahol csak ketten aludnánk együtt, úgy volt hogy akkor előszür, de most itt ez a másik lehetőség. Megvárjam azt,mert az úgy meghittebb, ha már annyit vártunk, vagy mit csináljak szerintetek?


Tudom, hogy kicsit kesze-kusza, és néhol helytelen, de most ezzel ne szekáljatok légyszíves,el vagyok kicsit keseredve, hogy mit csináljak. Nem csak ebben a két hét múlvai sátras bulin, hanem alapból ebben a helyzetben?


Kérlek, segítsetek az ötleteitekkel, nagyon fontos lehhe!

Előre is köszönöm!


2010. máj. 10. 13:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Volt valakivel olyan, hogy a srác akarta, hogy még várjanak? Mit csináltál? Nekes is furcsa és önbizalomromboló érzés volt, de ugyanakkor örültél, mert komolyan szeret téged és meg akar ismerni...?
2010. máj. 10. 13:38
 2/10 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen jó a helyesírásod. És ez nagy szó!


Hát tudod, ez tényleg nehéz helyzet. Bár ha ő nem nyit, akkor neked kell. Maximum visszautasít.

2010. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Oldd meg hogy együtt aludjatok, elég idősek vagytok már hozzá, akármilyen is a neveltetése... utána már menni fog
2010. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a rossz, hogy tudom, hogy nagyon szeret, és ő is szeretne együtt aludni, és vágyik a szexre, de korainak tartja, habár már nem sokáig. Nem szeretnék kezdeményezni, romantikus alkat vagyok, és arra várok, hogy a fiú várjon rám egy kicsit, hogy érezzem, hogy picit kűzd értem... :)
2010. máj. 10. 14:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a srácot... És, hogy neked kell rá várnod...elég durva. De mégis mennyit? Ha még egy év után sem akarja? Petting volt már, felizgattad már? Vagy már ha egy kicsit is tovább jutottok a csokólózástól, leállít vagy hogy van?

Biztosan sokat jelent a nevelés, de... ha akarná megtörténne. Ha pedig már elmúlt 18, akkor az anyukája már nem befolyásolhatja olyan erősen.

És egy év után hogy hogy nem ismered még a barátait?

Én kihagynám a sátras bulit, bár ha csak olyanok lesznek ott akikben megbízol akkor oké, de amúgy...sok dolog megtörténhet. Bár ha a többiek is olyanok mint a pasid, akkor nincs mitől félni... De én szerintem nem mennék el, de te tudod, ahogyan jónak látod.

2010. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Az zavar, hogy Ő irányít, vagy az zavar, hogy már benned alakult ki a "túl korai" érzés?


Feltételezem, hogy inkább előbbi, miután ha külön hálózsákban aludtok, akkor kb semmi nincs ebben az "együtt alvás" dologban.


Szerintem a srác eddig azért akart várni, mert nemigen volt lehetőségetek arra, hogy szülőktől függetlenül lehessetek együtt. Tehát ne úgy fogd fel ezt a dolgot, hogy Ő most annyira hihetetlen mód irányítani akarja ezt a kapcsolatot.


Ha meg akarod ismerni a barátait, akkor -ahogy írtad is- ez egy remek alkalom, amit hiba lenne elhalasztani.

2010. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

14:11-nek:


Igen volt már petting, ő kezdeményezte először,amikor továbbléptük a ruhában csókolózást. Persze hogy felizgattam már, ő is engem.

Ismerem a barátait, csak még soha nem buliztunk együtt, csak találkoztunk, dumáétunk, és most JOBBAN meg szeretném ismertni, ez nem jelenti azt, hogy nem ismerem őket.


A kezdeményezésről meg annyi, hogy én úgy érzem jól magam, hogyha valami új dolog van, amit eddig nem csináltunk akkor azt először ő kezdeményezi, persze utána már felváltva kezdeményezzük a dolgokat.


Az együttalvásnak most ebben az esetben nem azért van nagy jelentősége, mert történik valami több, ami eddig nem, hanem azért, mert olyan sokat vártunk vele, és ennek számomra és számára is nagy jelentősége van, legyen meghitt. És ha ennyit vártunk leginkább miatta, akkor miért menjek abba bele, hogy ennyi várakozás után úgy aludjak vele együtt, hogy a sátorban még van 5-en, 6-an alszanak (akkor is ha némileg el van különítve az egyik fülke a másiktól). Ez így nem valami meghitt, és ha ennyit vártam (najó vártunk, mert azért ő is akarta, csak az anyja meg minden...), akkor miért így legyen az első együtt alvásunk?

2010. máj. 10. 14:26
 8/10 A kérdező kommentje:

14:16-nak:


Az zavar, hogy én vagyok az, aki már akarná és nem is tartja korainak, ő csak az, aki akarja, de korainak tartja.


(Mellesleg még nem 18, csak egy hónap múlva lesz...)

2010. máj. 10. 14:27
 9/10 anonim ***** válasza:

És erről a dologról egyébként mennyit beszélgettetek?


Amúgy -mint írtam-, ha nem érzed korainak, akkor szerintem marhaság volna ezt az alkalmat kihagyni.

2010. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sokat beszélgettünk róla. De ennyire konkrétan nem mondtam neki, hogy hahó én már akarok a szexet. Annyit mondtam, hogy szerintem nem lenne korai se a szex, sem az együttalvás (ez főleg nem )...

Mondta, hogy lehet, hogy az együtt alvás szerinte se lenne már korai,de az neki rossz lenne, hogyha egymásnál aludnánk együtt úgy, hogy otthon vannak a szülők. Nyáron 2 hétig enyém a ház, mondta, hogy de jó lesz, aludhatunk együtt, mert nincsenek otthon a szülők. De ha otthon lennének zavarná...


Lehet, hogy tényleg baromság kihagyni ezt az alkalmat... még gondolkozom, a kommentek segítenek... .)

2010. máj. 10. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!