Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha azt érzem hogy a barátnőm jobban szereti a barátnőit mint engem? (a pasiját) - 5 hónapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
bocs ezt nem értem
2009. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

már értem

nem gáaz csak lehet hogy v.mit jobban meg tud velük beszélni mint veled pl.a szexet emúgy túl vagytok már azon? ezt még írd le lehet hogy akkor többet took degíteni

ne izgulj nem gáz

2009. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyit találkoztok? Többet van a barátnőkkel mint veled? Szoktatok beszélgetni? Sok kapcsolatban hiányzik a beszélgetés... az igazi beszélgetések ahol mindent elmondhattok egymásnak. Ha nálatok sincs meg akkor a barátnőkkel beszéli meg a dolgokat, ezért érezheted hogy jobban szereti őket, de attól még nem valószínű hogy így is van.
2009. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kifejthetnéd bővebben,próbáld ésszerűen nézni a helyzetet: tényleg van okod féltékenykedni,vagy igazábol nincs? Amúgy én javaslom pl ha nem bezsélgettek eleget,te kezdeményezz a abrátnődnél,de a barátnőivel kapcsolatban ne tegyél neki szemrehányást,ultimátumot végképp ne adj (ha szeretsz nem tlaálkozol velük többet,vagy én,vagy a barátnők stb stb) mert sajnos már iylet is láttam de ennek sosincs jó vége!Legjobb leülni és higagdtan megbeszélni a dolgokat,amugy az előttem válaszolók és hasznosakat irtak.
2009. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem szereti jobban.... téged szerelemből szeret (mélyebben és intimebben) a barátnőit meg barátságból... a Barátnödnek neked is és a barátnőinek is van hely a szívében... hidd el nem szereti jobban... csak biztos h nem fog veled a pasikról beszélgetni:P
2009. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen gáz! Az én barátom a haverokkal barátokkal törődött többet, mint velem. A vége szakítás lett. 5 hónap után...
2009. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen gáz! Nem szerettem soha, hogy ha a csajom a barátnőivel volt elfoglalva amikor én is ott voltam.

Cserébe én sem a haverokkal lógtam amikor ő ráért.


De ha gyerekek vagytok még, akkor érthető, mert nem való még neki a kapcsolat.

2009. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

13:40: azért nem minden kapcsolat a szerelemre épül... Ha már eleve ilyen felmerülhetett a srácban, akkor el tudom képzelni, hogy mennyire szeretheti a barátnője...


Ne haragudj, ez tényleg gáz, és nem is tudsz tenni szinte semmit, mert ha ezt megmondod neki, szabadkozni fog, meg hát hogy bizonyítod rá? De azért remélem, jobbra fordul a helyzeted.

2009. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és sokkal többet törődök a barátommal, és tudod sajnos a abrátnők, mint minden nő, hajlamosak alattomosan éreztetni a barátnőjükkel, hogy "hát ha Te hanyagolsz minket, mi is téged"Sajnos elég gusztustalan módon.

Pl.: Régen mindig mentem velük bulizni, mióta van egy tündér barátom, azóta tényleg hanygaolom őket, mert szerelmes vagyok, és minden percem Vele akarom tölteni. Mi történik? Hangosan beszélik meg előttem (!) a partyt, ha valamire rákérdezek válasz: "ááá te ezt úgysem érted, férjes asszony vagy"...


Szerintem érdemes lenne egy ilyen lehetőséget is számításba venni.

2009. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem is néha ezt csinálják, és engem baromira nem izgat. Mármint hogy előttem beszélik meg a bulit, és utána leszólnak. Ha a barátnője ezért hanyagolja, akkor ott tartunk, mint eddig...
2009. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!