Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy elég kivételes ügy lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég kivételes ügy lenne, a barátommal kapcsolatban. Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja együtt vagyok egy fiúval. Németországban dolgozott, hétvégente hazajárt, de nemrég felmondott és azt mondta, hogy talált Ausztriában egy hasonló állást, az itt van tőlünk 10 km-re. Azonban nemrég beszéltem a legjobb barátjával, és ő elmondta, hogy hullamosónak megy ki a barátom. Ő azt hitte, hogy én tudom, hisz a barátom neki úgy adta elő a dolgot. Most mit tegyek? Rávegyem vhogy, hogy elmondja az igazat? Hagyjam, hogy kimenjen hullamosónak? Szerintem egy idegölő munka, nem bírná ő sem és én sem. A barátja szerint miattam jön haza, mert nem akar elveszíteni (az előző munkahelye 700km-re van innen és a távolság ugye...). Az nem zavar, hogy hazudott, csak engem akart megóvni ettől, amit most élek át és ez érthető, szerintem én se mondanám el. Mitévő legyek? Még mindig nem sikerült feldolgoznom. :S
2009. márc. 7. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki hogy véletlenül megtudtad... mást nem igazán tehetsz...
2009. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg, hogy miattad ilyen munkát vállal, másképp pedig gondold azt, hogy ő feldolgozza, mert egyébként nem vállalja be. Másrészt meg nyugodj meg, nem lesz gond
2009. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mondd el neki, h beszéltél a barátjával, és tőle tudod. És azt is mondd el neki, h nem haragszol érte.

Nem teljesen ilyen szituáció, de mikor a legjobb barátomról kiderült, h nagyon beteg (halálos beteg), vagyis mikor elmondta nekem, mentegetőzött, és nagyon szégyellte, h addig becsapott engem. H nem mondta el, és ezzel hazudott. Én pedig megnyugtattam őt azzal, h én sem mondtam volna el, és egyáltalán nem is vártam volna el tőle, h mondja el nekem, hiszen én az ilyet sztem még a családommal sem beszélném meg...

2009. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon rendes tőle, hogy miattam ilyet is képes felvállalni és tudom mennyire szeret, de nem szeretném, ha ott dolgozna. idővel nem lenne gusztusom hozzá, mégiscsak hullákat fogdoz egész nap... :S szerintem erre előbb rámenne a kapcsolatunk, mint a távolságra
2009. márc. 7. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked ezt saját magaddal kell lerendezned, nem a barátoddal. Én is voltam hullamosó-balzsamozó és semmi bajom nem volt tőle, nem készültek ki az idegeim és éjjel is nagyon jól tudtam aludni. Esetleg szerezz neki egy ugynolyan jól fizető munkát más munkakörben, elvégre mindenkinek élni kell valamiből.
2009. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg patológus vagyok na és??? Semmi baja nem lesz tőle. Ha nem bírja gyomorral úgyis otthagyja. Mond azt neki, hogy véletlen tudtad meg.
2009. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtatást. de ahogy ismerem őt... még a vérvételtől is rosszul van, nemhogy hulláktól... :S
2009. márc. 7. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ehet csak hirtelen vállalta el,bár azt nem tudom hogy jobb munka hogy-hogy nem akadt?

Berszéld meg vele,hogy megtuttad és egész egyszeerűen nem szeretnéd ha ez lenne a munkája.Vajon ő hogy állna hozzád,ha a te munkád lenne ez??

Nyugodtan kérdezd meg, mond meg hogy ilyen áldozatot ne hozzon érted,bármi más munka jobb ennél!

Tényleg gusztustalan!

2009. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!