Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyeben? Nagyon elbizonytalanodtam a baratommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy feltekeny vagyok a baratomra de jogosan,mivelhogy mar sok marhasagot csinalt.Pl neten ugymond ,,kellette,, magat de akkor is en voltam a hibas,mert kutattam utanna.ez volt a valasz.telefonalt mas csajokkal,akkor azt mondta,hogy csak szediti oket.Sok mas dolog volt,de megbeszeltuk(igaz,sokan mondtak hogy dobjam) de a veszekedes elott vagy utan(nm tom pontosan)egy 33 eves novel beszelt.nm tudok mar hinni neki,de szakitani nm akarok.Mit csinaljak annak erdekeben hogy valtozzon meg?O 25 en 19 eves vagyok.koszi a valaszokat elorre
2010. máj. 21. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
25 évesen elég komolytalan,pláne hogy ilyet mondott neked az egyik alkalomra hogy csak szédíti őket...Szerintem nem nagyon fog ő már változni e téren.Sajnálom ,de azt kell hogy írjam: vagy megszokod ezt,vagy tényleg dobod.Én ha nő lennék,biztos el nem viselném és vszínű hogy nem is akarnék ilyen pasit.33F
2010. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha nem akarsz szakítani, akkor viseld a következményeit, mert hogy ő nem fog megváltozni az 100%, ismered a mondást: vagy megszoksz vagy megszöksz.
2010. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni!
2010. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló dolgon mentem keresztül énis. Az a baj, hogy a féltékenységgel agyonlövöd a kapcsolatot, megmérgezed vele mindekettőtök jókedvét, így az együtt töltött idő sem lehet kellemes már. Próbálj beszélni vele, őszintén, higgadtan elmondani, hogy mennyire nem jó neked ez a helyzet. Ha juttok valamire, indíts tiszta lappal a bizalom terén. Tudom ez irgalmatlanul nehéz tud lenni, de énis csak akkor jöttem rá, hogy lehetséges amikor majdnem elvesztettem azt akit mindennél jobban szeretem. Viszont, ha a helyzet nem változik, akkor ez bizonyosan a szakítás szélére fog sodorni titeket, még akkor is ha sem te sem ő nem akartok egymástól megválni.
2010. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!