Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha egy 5 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy 5 hónapos kapcsolatban minden szégyenérzet nélkül büfizünk, pukkantunk egymás előtt a barátommal?

Figyelt kérdés
Elég hamar kibukott belőle az első puki, aztán belőlem is. Most már ott tartunk, hogy tök természetesnek vesszük. Múltkor bent voltunk a szobájában, aztán az apukája bejött netezni, és a barátomból kibukott egy, mert kiment a fejéből, hogy nem ketten vagyunk, és az apukája lehordta a sárga földig, hogyan lehet ekkora bunkó, hogy előttem ilyet csinál. Aztán múltkor barátnőkkel is szóba került, és mindenki azt mondta, hogy ők nem hagynák ezt a barátjuknak, mert ez tahóság, és nem értik, hogy én ezt hogyan merem megcsinálni előtte, mert ők még maguk előtt sem mernek pukkantani. Tényleg ekkor gond, hogy mi ezt minden szemrebbenés nélkül csináljuk egymás előtt?
2010. jan. 13. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem.sőt. jó ha sokat csinálja akkor igen..de mi az h a barátnők maguk előtt se merik??? ez hülyeség.
2010. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Nem lehet örökké visszatartani. Én a barátommal élek, és az egyetlen hely, ahol kippukkantgathatom magam az otthon van. Ha ott se tenném, akkor fájna a hasam.
2010. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán kérdés? Egy normális emberi szervezetnek ki kell eresztenie valahol a gázt. Hogy őszinte legyek, én azt sem értem, hogy hogyan alakult ki az emberekben az a dolog, hogy "szégyellni" kell, vagy visszatartani... Na mindegy. Szóval nem gáz kicsit sem.
2010. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 BeerHunter ***** válasza:
100%
Akkor igazi, elmélyült egy kapcsolat, amikor nyugodtan böfögtük, meg pukerásztok egymás előtt. Ez olyan, hogy akkor meztelenül se lásson, mert nem illik. Hát a fäszt nem:)
2010. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, nekem 3 éves elmélyült kapcsolatom volt, de nem pukkantgattunk egymás előtt, nem hánytuk le egymást meg semmi ilyesmi. Lehet mi voltunk a furák, de ennyivel megtiszteltük a másikat.
2010. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ők se hányják le egymást
2010. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mi sem hányjuk le egymást, meg nem a másik arcába fingunk, hanem elfordulunk és úgy, meg nem bögögjük le a másikat, azért nem állatok vagyunk, csak nem izzadjuk el a dolgokat.

2010. jan. 13. 16:06
 8/15 anonim ***** válasza:
Én irigyellek benneteket, hogy ilyen bizalmas a kapcsolatotok.
2010. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ezzel baj! :)

Nálunk is már megszokott dolog ez, ha valamelyikünk "pukizik" vagy böfög egyet oda sem figyelünk. Vannak emberek, akik olyan családba nőttek / nőnek fel, ahol konzervatív mindenki és vas fegyelem van, és náluk is tabutéma ez. Az ilyen emberek a párkapcsolatban sem tűrik meg ezt és undorítónak tartják, holott /fent már páran leírták/ ez egy természetes biológia folyamat.


Mi még viccelődni is szoktunk ezzel, nem megyek el a szoba másig végébe azért mert f*nganom kell :))

2010. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
normális persze! Nálunk is igy van ez. Mi is nyugodtan nyomogatjuk egymás előtt, mert ez a természetes! És ez nem azt jelenti h nem tiszteljük a másikat, hanem azt h ez egy természetes folyamat, amit csak a tényleg teljesen összeszokott párok csinálnak. Akik meg szégyellik magukat a párjuk előtt, nem is nyiltak és őszinték egymással!24/L
2010. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!