Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Már ezerszer megkértem hogy ne csinálja. Akkor mért csinálja?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy amikor így összeveszünk vagyis csak vitázunk akkor mindig kijelentkezik msn-ről és én ezt rühellem már ezerszer elmondtam neki és még mindig ezt csinálja hogy szoktassam le? vagy mit csináljak hogy ne jelentkezzen ki?



Értelmes válaszokat előre is köszönöm :)


2011. ápr. 30. 10:14
 1/7 anonim válasza:
csináld meg te is vele párszor, és megtuja milyen jó
2011. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk élőben kéne találkozni nem virtuális szerelmi életet élni...
2011. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem az ma is találkozni fogunk meg minden csak néha összeveszünk de max 1-2 órára csak nekem nincs szivem vele megcsinálni
2011. ápr. 30. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:
azért, mert a nők úgy "oldják meg" a problémákat, hogy nem vesznek tudomást róluk, vagy kizárják azt. Ekkor a probléma számukra nem létezik többet, és azt hiszik, hogy minden jó.
2011. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor törődj bele. Nála ezek szerint, ez hozzátartozik a duzzogáshoz.
2011. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet nem kíváncsi a putri műsorodra,és inkább kilép.
2011. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10:35

Honnan tudod,hogy a nő csinálja ezt???

2011. jún. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!