Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A baratom ki akarna menni kulfoldre dolgozni 4 honapra, mikor megkerdezte, h mit szolnek megkertem, h ne menjen. Ertem marad. Ha elmegy felek, h tonkre megy a kapcsolatunk, mit tegyek? Hadjam, h menjen el?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, hagyd, hogy menjen el és menjen tönkre a kapcsolatotok.


Komoly válasz: Ha ekkora a bizalom már MOST, akkor később ez, hogy fog működni? Nem értem.

2010. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kellene megakadályoznod, hogy kimenjen. Később lehet örökké bánni fogja, miattad. Ennyire nem bízol meg benne? Vagy magadban nem bízol? 4 hónapot simán ki lehet bírni. Én az exemnek engedtem, hogy kimenjen, sőt, segítettem neki a jelentkezésnél - és nem ezért lett vége a kapcsolatnak.
2010. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Masfel eve,hogy mukodik..kesobb majd kiderul,hogy fog mukodni,ha marad,ha meg 4 honapra elmegy en azt nem ertem,h fog mukodni.nekem nem megy a tavkapcsolat.
2010. máj. 24. 18:41
 4/13 A kérdező kommentje:
De most en jonnek vakaciora es o megy el, az is olyan rossz...mikor sok idot tudnak vele tolteni, ha meg suli kozbe menne,nem egy varosba vagyunk
2010. máj. 24. 18:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy állsz anyagilag,hogy el tudod tartani akkor beszéld le róla.Viszont ha kell a pénz akkor legyél megértő.Egy hónap nem a világ és közben talán haza is jöhet.Szóval ha jól működik a kapcsolat nem megy tönkre 4 hónapi távollét után.
2010. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mondjad meg neki h neked nem annyira jon be a tavkapcsolatosdi, de ha menni akar, akkor menjen nyugodtan. Mi van, ha kesobb elkezdi banni, hogy maradt miattad? Had menjen, ha akar. A tavolsag a nagy tuzeket fellobbantja, a kicsiket eloltja.

Nekem forditott esetben volt meg ez a sztori, en akartam menni. Megkert, hogy ne menjek, maradjak. engem ez zavart, hogy miert nem enged? ezert mondtam neki, h nekem a jovom szempontjabol szuksegem van arra, hogy elmehessek, kiprobalhassam magam, es amugy is egy nagy almom valna ezzel valora. Elmentem. 2 honap utan ereztem, hogy kihult bennem a tuz, pedig masfel eve voltunk egyutt. Egyszeruen nem ereztem, hogy hianyzik, sot, nagyon jol ereztem magam nelkule. Rajottem, h a megszokas, a ragaszkodas tartott minket egyutt masfel evig, pedig en azt hittem, szeretem. Furcsa dolgok ezek. Szakitottunk, en azota is kinnt vagyok es boldog :)

Csak leirtam, h ilyen is van.

Nehez dontes, kivanom a legjobbakat. De ne tiltsd meg neki, mert akkor csak jobban akar majd menni.. Jobb, ha szabadon donti el, mit akar csinalni, kezdeni. barmennyire is faj, ha elmegy, mindennek megvan az oka..

25/L

2010. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pont ettol felek hogy az lessz ami nalatok...ha letezik komoly kapcsolat, a mienk az...nagyon jol megvagyunk.
2010. máj. 24. 18:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom. tobb embert ismerek akik honapokig egymas nelkul voltak, es amikor ujra talalkoztak semmit nem valtozott a tuz. ez lehet egy proba is, h mennyire eros a kapcsolatotok.

Szerintem ha menni akar, mindenkeppen hagyd menni. Ha sajat maga dont ugy, h nem megy, akkor orom es boldogsag. De ha menni akar, fogadd el a helyzetet...

2010. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyebkent lehet tudni, hogy hova akar menni? Lehet, hogy fontos..
2010. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
z én barátom is külföldön dolgozik. Nem örültem neki, hogy ott van, de ezt kell szeretni. Mikor összejöttünk, akkor nem is tudtam, hogy mi van. Aztán kiment. Jár haza, de nem sokat. Végülis semmi baj nincs a kpcsolatunkkal. Szeretjük egymást, megvan a bizalom is. Hagyd hogy menjen, minden rendben lesz. 18/L
2010. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!