Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 7 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 7 éve vagyunk együtt,8 hónapos a kislányunk. Kb.3 éve kezdődött a problémánk. Addig minden rendben volt, de utána mintha elvágták volna. No sex. Help me?

Figyelt kérdés
No sex. Azt mondja már nem kívánja a sexet. évek óta még önkielégítést sem végez. Rengeteget beszélgettünk erről és ő mindig azt mondja hogy nem érez semmilyen vágyat, se irántam se más iránt. Ott tartunk hogy 2 hetente egyszer odaadja magát nekem kényszerből, hogy nekem jó legyen, de ez nekem se jó. Gondolkodtam hogy elmenjünk sexuálpsichologushoz, de nincs óránként 10 e Ft-om. Help me?
2009. márc. 7. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok benne biztos, hogy fiú vagy vagy lány.

De igazából mindegy. Én biztos, hogy megpróbálnék

1. rájönni, hogy ha régen szerette csinálni, akkor ez miért múlt el

2. megpróbálnám, ha órákba is kerül, újra elérni, hogy jó legyen neki. Segíthet romantikus, nyugodt hangulat, kicsi borocska rásegítésnek

2009. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fiú vok. 25 éves,párom 23. mindenre azt mondja hogy nem tudja mért van de neki nem kell a sex és elhiszi hogy ez normális. én meg úgy érzem hogy túl fiatalok vagyunk ahhoz hogy ne sexeljünk.
2009. márc. 7. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én első

Ez nem normális, főleg ebben a korban nem. És leteszem a nagyesküt, hogy pár évnél tovább - ha egyáltalán addig - nem is fogod bírni.

Ha három éve van, akkor még a gyerek születésével sem köthető össze.


Kívánta, jó volt neki valaha egyáltalán? Vagy csak csinálta, mert így szokás, és erre már ráunt?

2009. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3 évig mindent csináltunk,naponta akár többször is.Tudom hogy jó volt neki,látszott rajta. Az a baj hogy ezen kívül semmi baj nincs. Teljes összhangban vagyunk. Még hangos veszekedés sem volt évek óta.
2009. márc. 7. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
rengetegszer nekem sincs kedvem, de ha a párom elkezd cirógatni és suttognia fülembe meg még ez-az, előbb-utóbb én is megkivánom. de ha nem próbálkozik én is lehet simán nem csinálnék néha semmit akár 2 hétig... magammal sem, de azért 3 év, ott már komoly bajok vannak. Szerintem megérné egy pszichológus, akármilyen drága, vagy csak egy barátnő, aki kb ugyanazt a szolgáltatást nyújtja. Próbálj meg abarátnőinél puhatolózni...
2009. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kell, hogy valami kiváltóoka legyen annak, hogy már nem kívánja. Erre neki kell rájönnie (a te vagy egy szakember segítségével)

Először is azt kéne elfogadnia, hogy ez így nem normális. Ha ezt elfogadja, akkor maga is keresni fogja az okot.

Ha úgy gondolja, hogy ez így oké, akkor nem is akarja, hogy megváltozzon. Azt is látnia kéne, hogy téged egészen biztosan nem fog ez az egyoldalú szexuális élet kielégíteni, és akármennyire szereted egyszer találkozni fogsz valakivel, akit megkívánsz és a Jóisten se fog visszatartani. (nem azért mert rossz vagy, hanem mert emberből vagy)

Én azért azt sem adnám fel, hogy "kicsiholom" belőle, hogy megint jó legyen neki, persze úgy, hogy ez közös elhatározás, neki is akarni kell.

2009. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen orvoshoz kell ezzel menni. Lehet hormonzavar, depresszió, vagy mindkettő. Egyik sem jó sem neki - sem neked. Ha depressziós, akkor nem is akar majd orvoshoz menni: valahogy rá kell venned. Beszélj a rokonaival.
2009. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeket!!! Nem hiszem hogy bármi változást el tudnék érni,de jól esett hogy elmondhattam valakinek.
2009. márc. 7. 19:20
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja: és pszichológus is van ingyenes. TB alapon, vagy a családsegítő központokban.
2009. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ha előtte tablettát szedett, annak lehet mellékhatása az, h nem kívánja a szexet. és ha soká szedte az ugye lassan ürül (vagy soha teljesen?)
2009. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!