Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet?

Figyelt kérdés

Elsős vagyok a középsuliban és nagyon megtetszett egy negyedikes fiú.(:

A baj,hogy ő érettségi után másik suliba megy,elég messzire kollégistának.:(

Ugye jövőhéten már érettségi,ma pedig vettem a bátorságot és ráírtam..a szívem a torkomban dobogott,mert nagyon tetszik,ő pedig az elején elég kedves volt aztán kicsit semleges..nem tudom mit hozzak fel neki témának,hogy ne untassam.:(

Milyen témákról beszéljek vele?

Egyébként hobbija az edzésen kívül nincsen.

Szerintetek lehet ebből valami?

Hogy vehetném rá,hogy ő maga kérje,hogy találkozzunk,esetleg valami trükk ?

Tudom hogy elég idétlen ahogy kérdezgetem ezeket,de teljesen leblokkoltam ahogy eddig még soha sem.:(

tudom,hogy jelentéktelen és érdektelen ez de egy közösségi oldalon 'lájkolta' egy képemet..ezek szerint nem gondol csúnyának ugye?

persze ezt csak mellékesen kérdeztem..(:

Nem ismerjük még egymást ő pedig azt mondja élőben még nem látott.Hogy vehetném rá,hogy ő is nyitottabb legyen?


2011. ápr. 30. 21:02
 1/8 A kérdező kommentje:
nemsokára 16.(:
2011. ápr. 30. 21:03
 2/8 anonim ***** válasza:

Hali!

Először is egy kételyt gyorsan eloszlatnék: a képlájkolás összekötése a tettszéssel elég buta dolog. Nekem (F/23) is egy csomó csak lájkolja a képeimet, de mégse valószínű, hogy mind ,,engem akarna"XD

Először is tudni kéne,hogy mi érdekli, mit szeret, (zene, film, könyv, stb.) ezek már lehetnek kiinduló alapok. Először ezeket derítsd ki, aztán lehet tovább ötletelni:)

2011. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ha föntebb elolvasod..akkor leírtam én is,hogy nem is akarom ezt összeköttetésbe helyezni..(:

csak azt mondják,hogy akkor tuti nem gondolja h csúnya vagyok..én sem vettem készpénzre,hogy 'engem akarna'(:

ok megpróbálom.(:

2011. ápr. 30. 23:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Ok,nem kioktatásnak szántam;)

Drukkolok!:)

2011. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

tudom.(:

és köszi szépen..(;

de annyira félek,hogy kinevet és nem foglalkozik majd ezzel az egésszel.:(

2011. ápr. 30. 23:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne félj...egyáltalán nincs miért. Én tökre örülnék, ha így odajönne hozzám egy csaj, pedig nem vagyok csúnyaXDXD

Ha esetleg mégis kinevetne, kezdj vele te is nevetni, majd pár pillanat múlva kérdezd meg: ,,Amúgy min nevetünk?"


Ha esetleg azt mondja, hogy rajtad, vagy valami hasonló ,,kedvességet" válaszold ezt: ,,Te kis buta, nem kell magadból kiindulnod"... majd hagyd ott. (de nem hiszem,hogy erre sor kerülne.)

2011. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát igen,de ez a beszélgetés msn-en történt,élőben még nem beszéltünk..(:

és igazából attól tartok,hogy a barátai is kinevetnék..pedig rám is azt mondják,hogy 'szép' vagyok..bár szerintem átlagos.(:

és ugye a korkülönbség is aránylag nagy azért..én 15 ő pedig 20 .:(

a beszélgetés elején igen nyitott volt aztán kicsit semleges amikor elköszönt pedig azt mondta,hogy ' na szia majd még lehet visszajövök.(: '

ezek szerint nem akart lekoptatni??

2011. máj. 1. 11:20
 8/8 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem nagy korkülönbség...

szerintem írj rá újra, beszélgessetek, kérdezd meg mit csinál éppen vagy mi fog ma...attól függ mit válaszol..ha látod h ráér 15 perc múlva vágd be hogy nem kísérne el a boltba (valami cuccért tökmind1 miért) mert anyud megkért h vegyél az ebédhez (teljesen mind1 valamit találj ki)...mert nem szeretnél egyedül menni...vagy pfhúú tökjó idő van nincs kedve egy fagyihoz?! Valami ilyen tök laza programot találj ki, bízz benne hogy találkozik veled :))) onnantól meg hajráá...ha terel vagy leráz meg lazán röhögj ki tényleg és kérdezd meg h miért nem megy...:D aztán felejtsd el mert lesz jobb! :D sok sikert majd írj hogy ment.. :D

2011. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!