Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megcsalt nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt nem is kicsit. Leitatták és lefeküdt mással! Magától elmondta, MEGBÁNTA! Mit csináljak? Dobjam vagy megtartsam? Olvasd el a többit is úgy megérted!

Figyelt kérdés

Nagyon^2 szeret, szeretné hogy visszafogadjam. 6 hónapja járunk én 18 - érettségi előtt 2 nappal; ő 16. én is nagyon szerettem, de most próbaidőre raktam (nyílt kapcsolat), lehet hogy kezdek elhidegülni tőle, szabad e teljesen megbocsájtani egyáltalán visszafogadni? vagy lapát....

tudja hogy a berúgás nem kifogás.Ráadásul szeretne küzdeni hogy visszafogadjam de picit béna hozzá, én meg nem kegyelemből akarok megbocsájtani!

Azt még érdemes tudni hogy mindkettőnknek az első komolyabb párkapcsolatunk (igen, szüzesség elvesztése mindkettőnknél). neki több barátja volt mint nekem de nem komolyak, ő kicsapongóbb és szinte annyit iszik szinte mint én!


2011. máj. 1. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Én a helyedben nagyon meggondolnám. Ha még most is iszik, nem sok az esélye, hogy megint meg ne csaljon. De ha igazi lenne a szerelme, akkor részegen sem csalt volna meg.
2011. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

hmm

ha leitatták és úgy feküdt le mással és még el is mondta akkor megérdemli h vissza fogad!!!


ha túl részeg volt ahhoz h önkontrollja legyen akkor az már majdnem erőszak volt mivel nem önszántából csinálta


és az h elmondta azt bizonyítja h tisztel és becsül és szeret téged annyira h nem mástól kell megtudnod


és meg is bánta szeretné rendezni veled


"neki több barátja volt mint nekem de nem komolyak, ő kicsapongóbb és szinte annyit iszik szinte mint én!"


tehát inkább te félsz attól h ö adja neked az útilaput?

2011. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
56%
Neked kell tudni, hogy szereted e annyira hogy megbízz benne ezek után. Ha velem csinálnának ilyet nem hiszem hogy megbocsájtanám :/
2011. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ezek buták.ha annyira odavagy érte,akkor fogadd vissza.

mondok egy nagy igazságot:mindenki megérdemel egy első és egy utolsó esélyt.ha bizonyítani akar,és nem kap rá lehetőséget,akkor nem is fog tudni letenni valamit az asztalra.én 18 évesen elküldtem volna,mert volt mellette 100 jelentkező.

de azóta azt mondom,mindenkinek jár egy utolsó esély.

24/ff

2011. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy utolsó dobás neki is jár. Ha ezek után megint megtörténik, akkor Lapát utca 2.
2011. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szerintem is jár egy esély: ezt meg is mondtam neki, még régen amikor erről szó eset hogy egyszer visszafogadom, de nem arra gondoltam h le is fexik .....

Igazságot megvallva nem vagyok érte olyan durván oda, de azért szeretem és nem is kicsit...

Inkább megerőszakolás volt mert üres gyomorra itatták először még tiltakozott, de a többire nem emléxik (?????) nem volt nagyon önkontrollja és NEM önszántából ment bele!

sokkal rámenőssel mint én: mesélt olyat magáról amit nem hazudott és amitől nekem felállt a hátamon a szőr. nem fog nekem útilaput adni: örült hogy talált valakit aki ennyire szereti!

2011. máj. 1. 13:25
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha ténylegesen nem önszántából történt a dolog, én megbocsájtanék, pláne , hogy nagyon szereted is őt, ahogy írod. Viszont ez az erőszakolós téma engem nagyon felhúzna a helyedben,és én utánajárnék a helyedben, hogy ki tehette ezt vele. Ilyenért ölni tudnék. Már történt velem hasonló. Na nem volt gyilok, nem azt mondom. :)
2011. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
azért akarja hogy megbocsáss neki mert bántja a lelki ismerete,mert tudja hogy olyant többet nem amilyen te vagy.De viszont az is igaz,hogy nem töltötték bele az italt hanem ő itta.
2011. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

ja persze, leitatták... és mégis hogy? ledugtak a torkán egy üveg vodkát? aki nem akar az nem iszik..ilyen egyszerű. el is mehetett volna.


ráadásul 'kicsapongó' szóval lehet előtted ahhoz volt hozzászokva, hogy minden buliban kavar másokkal stb...


én biztos, hogy kidobnám. meg te is mondtad, hogy azt mondtad 1x megbocsájtod. hát mi a pasimmal úgy indultunk, hogy egyszer se (és szerintem ez a normális) ... de te tudod.

2011. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, hagyjuk már....Mindíg is utáltam ezt, hogy "részeg voltam, és......."AZ ALKOHOL SEMMIRE SEM KIFOGÁS!Miért hagyta, hogy leitassák?! Ha én valamit nem akarok, akkor azt NEM teszem meg!szóval erről ennyit....
2011. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!