Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi kell ahhoz hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz hogy egy lány belém szeressen?

Figyelt kérdés
Nem szokványos kérdést akart lenni, de így tudtam a legjobban megfogalmazni. Kapcsolatom volt már sok, de igazi szerelem még soha. Nem volt még belém szerelmes senki, mindenhonnan azt hallom, majd jön az igazi. Mennyire nagy % ban befolyásol a külső? Mi alapján lesz egy lány szerelmes egy fiúba és milyen értékek fontosak egy lánynak? Hol a külsőbe, hol a belsőbe szeret bele egy lány, de ez engem valamiért elkerült. Mit csinálhatok rosszul, mi az ami gátolja vagy segíti ezt a folyamatot?
2011. máj. 1. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért semmit nem tehetsz majd egyszer találsz egy lányt akivel passzoltok...ennyi. De maradj mindig önmagad, mert a megjátszás annyira nem nyerő
2011. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Úgy, ha nemérdekel. mert akkor őszinte vagy, önmagadad adod, és megtudnak szeretni önmagadért...

Mert hha odafigyelsz a dolgora, akkor nem tudsz teljesen felszabadultan önmagad lenni.

Nekem mindig így lett h szerelmes lettem, és a fiú is belém.. Hogy akkor épp nem érdekelt, nem is gondoltam arra, hogy én most bárkivel megismerkedjem, vagy hogy komoly kapcsolat...

2011. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

légy önmagad!!!

ha másnak akarod mutatni magad görcsössé válsz, és ezt a lányok hamar kiszúrják, és eléggé utálják!

viszont ha magadat adod, abba vagy beleszeretnek vagy nem, biztos találsz majd olyan csajt akivel egymásba szerettek

2011. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerencse.
2011. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Hogy mitől lesz szerelmes egy nő? Kb. ezer és egy oka lehet.

De a legjobban a szerencse és az önbizalom domninál. Szerencse, mert a kisugárzásod olyan, ami épp bejön neki, szerencse, mert a külsőd bejön, szerencse, mert a belső értékeid jönnek be neki.

Bármelyik is lesz, önmagadat kell adnod, mert ha nem azt 100 km - ről kiszúrják a nők és akkor nem fog összejönni.

2011. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Külső-belső arányban a lányok 100%-ban a külsőre mennek. De van olyan is, akinek a pénz számít. Tehát nézz ki jól v legyél gazdag, de szép bnőd csak akkor lehet, ha mind2 megvan!
2011. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan egy olyan dolog, amelyet nem lehet megválaszolni általánosságban. Mindenkinek más kell, másra van szüksége. És ez nem konkrét külső, vagy belső tulajdonságok összessége. Csak egy érzés, és ez nagyon változó, hogy kiből, ki válthatja ezt ki. Nekem például volt pár barátom, akik szinte tökéletesnek mondhatóak, vagy tökéletesen jó pasik voltak, vagy elképesztően jó emberek, vagy mindkettő egyszerre, de szerelmes soha, egyikbe se voltam. Egyszer találkoztam egy fiúval, akibe éreztem, hogy az tudtam volna lenni, de sajnos nem tudtunk többet találkozni. És nem csak arról szólt az egész, hogy órákon keresztül jól elbeszélgettünk, vagy működött a fizika, hanem az érzésről. Egyszerűen csak szinte rögtön érzetem, amikor a közelében voltam, hogy nna ez az amit én kerestem, és amit akarok, és emellett iszonyatosan vonzódtam hozzá, mintha mindig is ismertem volna. Szóval ez olyan meghatározhatatlan dolog, bárkiből kiválthatod egyszer ezt az érzést, és ehhez még csak nem is kell tenned semmit. Csak rátalálnod arra, aki hozzád való. És amit írtak már előttem többen is, hogy légy önmagad, ez tényleg fontos, ugyanis így, tényleg csak az fog megszeretni majd téged, akit szeretned neked is érdemes:)
2011. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

viselkedés.engem a barátomban pusztán az fogott meg,hogy másképp kezelt,mint a többi fiú.úriember,kedves,őszinte,önzetlen és odaadó volt.romantikus alkat de mégis domináns.

tulajdonképpen légy önmagad de a bunkóságot és a durvulást illetve górézást mellőzd.egyik csaj sem szereti,ha előtte kakaskodnak a fiúk.ez tény.

2011. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
s nem árt, ha olyan lesz beléd szerelmes, aki neked is bejön. különben eheti a fene.
2011. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2015. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!