Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik régi ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik régi ismerősöm barátnője néha pofákat vág rám. Féltékeny lenne rám?

Figyelt kérdés

A srácot kb 6 éves ismerem, ők már lassan 9 éve vannak együtt. Azt hiszem november óta, mikor volt a szülinapom, hetente egyszer ír iwiwen, hogy milyen napom volt, történt-e valami érdekes, stb. Ha a barátnőjével találkozom, és nincs ott asrác, tök normális, nem csinál semmit, ha együtt vannak, látom rajta, hogy nem tetszik neki, hogy megkérdezem, hogy mi újság, merre voltak/mentek. Másfél hónapja nincs barátom (előtte 2 évig volt), így a lány azóta kezdett pofákat vágni.

Az iwiwes "levelezésünkről" úgy tudom nem tud, de szerintem tudhatna róla, engem nem zavarna. Csak őt gondolom nem érdekelte volna, hogy néha (kb havonta 1x) tanácsot kértem a sráctól, mivel lepjem meg a párom, mit vegyek a szüleimnek karácsonyra, milyen nevet adjak a kutyámnak, stb.

Szerintetek meg kellene szüntetni ezt a baráti levelezgetést? Hetente 1 levelet ír ő, egyet én. Ez sok? Lányok titeket zavarna? (Utcán kb hetente 2x találkozunk asráccal, mikor megy a barátnőjéhez, én meg a kutyáimat sétáltatom!)


2009. márc. 8. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem sok az a heti egy levél mindkét részről. az én barátom ennél többet is beszélget msnen egy lány barátjával és engem nem zavar.

valami nincs rendben a barátod barátnőjénél, ha ezért féltékeny. de nehogy emiatt legyen vége a barátságodnak azzal a sráccal. te nem csináltál semmi rosszat, ne legyen lelkiismeret furdalásod ;)

2009. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs köztük semmi probléma, ma indultak síelni.

Nem akarom megszakítani a kapcsolatot a sráccal,meg hát ez nem is olyan nagy barátság, csak azért jól esik, hogy van egy idősebb srác, aki szinte a "bátyám".

2009. márc. 8. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!