Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetne köztünk valami az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne köztünk valami az osztálytársammal?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és van egy osztálytársam, aki mindig piszkál, hülye beceneveket ad nekem, amúgy meg úgy tűnik, hogy bejövök neki. Szombaton találkoztunk egy buliban, de én már pont jönni akartam haza, erre szinte térden állva könyörgött, hogy maradjak, még a haverjainak is bemutatott.

nekem amúgy nagyon bejön (imádom a humorát), nem tudom lehet e köztünk valami, mert mégis csak osztálytársak vagyunk.


2011. máj. 2. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Miért ne. Ha mindketten akarjátok. Sok sikert!
2011. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia

Szerintem tetszel neki. Miert ne lehetne koztetek valami? Lehettek baratok eloszor, aztan ha megszeretitek egymast, egy par is lehettek. Szerintem semmi gond azzal, hogy osztalytarsak vagytok,de Te miert erzed ezt bajnak?

2011. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. De nagyon meg kell gondolni, mert egész nap együtt lesztek akkor is esetleg ha már nem jártok. Rámehet a barátságotok is... Én összességében azt mondanám, hogy osztálytárssal ne bonyolódj semmi féle kapcsolatba...
2011. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a második válaszolónak: épp amiért érzem ezt picit gondnak, amit leírt a harmadik válaszoló. ha mégsem jönne össze, elég furán nézne ki a helyzet. meg igazából olyan bizonytalan vagyok ilyen téren..... :)
2011. máj. 2. 17:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhetnek még :)
2011. máj. 2. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!