Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri küzdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri küzdeni egy ilyen emberért? Vagy ne várjak csodát?

Figyelt kérdés
Fél éve megy köztem meg egy srác közt a huzavona. Azt mondta szeret, én is őt egyre jobban, de sose lesz köztünk semmi. Sok munka kellett ahhoz, hogy az életébe vonjon, és végre megcsókoljuk egymást, de utána is elmenekült. Sokat csalódott, és azt mondta, már nem tud bízni a nőkben, csak dugni fogja őket. Engem ezidő alatt se akart kihasználni, csak eltaszít magától, azt mondta nem akar megbántani. Én tudnám őt szeretni, de nem hagyja. Bízok abban, ha sokat harcolnék, akkor tudna újra rendesen szeretni és egész ember lenni. Nagyon haragszok arra a csajra, aki megcsalta többször is és átverte. Sokan vagytok így, férfiak? Mit érdemes ilyenkor tenni?
2011. máj. 3. 02:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyat szeress, aki hagyja és viszontszeret.
2011. máj. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vonzódik hozzád, csak nem mer őszinte lenni, félrebeszél.
2011. máj. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ő is egy pasi, de rendes mert nem akar megbántani!


Nem vagy az esete igazából...az a helyzet kishúsom!

Leginkább külsőre nem.....


Ne akard szeretni , mert ő sosem fog viszont!

2011. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!