Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet változni, gyökeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet változni, gyökeresen egy emberért, egy kapcsolatért? Hogyan, sikerül már valakinek? Tényleg érdekelne hogy sikerült!

Figyelt kérdés
A páromal sokszor vannak összezördüléseink,azért mert Ő azt mondja(és van is benne igazság) hogy akaratos,makacs és önfejü na meg nagyon türelmetlen vagyok és nem tudom lazán rugalmassan kezelni a dolgokat,görcsösen ragaszkodok az elkébzeléseimhez és ha valami nem ugy van akkor nagyon csunyán ki tudok törni!Persze tudom hogy ez nem jo igy és én is szeretném ha nem igy lenne meg persze ő is igy szeretnék megváltozni de nem tudom hogy hogyan sikerülhet mert már párszor probáltam de nem sok sikerel,de most már tényleg ez az utolsó esélyem hogy ne veszitesem el a páromat végleg!Aki tud segitsen!!
2011. júl. 15. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha már meg akarod változtatni a párod, már nincs értelme együtt lenni. neked kell először lépni, elmondani neki, hogy mi a szitu (ha nem hozzátok rendbe, elveszít téged). ha nem hatja meg, ne bánd!

sok sikert! :)

2011. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem változnak.Ideig-óráig el tudják nyomni a személyiségüket,de ez nem járható út.
2011. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja keressek mást ha ne tudok megváltozni mert igy nem akar velem együttmaradni!És félek hogy nagyon eltávolodtunk egymástol ezek miatt,mert sokszor már ugy jön haza hogy megint mibe kötök be vagy mirt török ki! ÉN SZERETME és nem akarom elvesziteni igy szeretnék változnui!
2011. júl. 15. 15:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok mondani,ami fontos is,hogy SOHA SENKIÉR NE VÁLTOZZ MEG..Igen lehet hogy van 1-2 rossz tulajdonság,de az lehet akár jó is:)

Ha folyton veszekedtek az valami miatt van,és nem csak miattad,az biztos.Ha meg nem műkődik a kapcsolat,bármennyire is nehéz el kell engedd a párod,mert biztos lesz majd olyan aki ezekkel a tulajdonságokkal is elfogad,és ha csak nem te kezded a veszekedést akk ő sem,hisz tudja mien vagy.

Én is nagyon makacs,önfejű és türelmetlen vagyok.Volt egy 1 éves kapcsolatom,nem volt nap hogy ne veszekedjünk.Végül szakitottunk.Most van egy másik,9 hónapja tart,összesen 2x vesztünk össze,hisz tudja a párom hogy mikor valami miatt kiakadok csak kötödök belé,és ő hallgat me úgyis elmúlik.


Vagy ha épp annyira szereted akkor csak annyir tegyél hogy ne te kezd a veszekedéseket,még ha nehéz is koncentrálj arra hogy vissza fogd magad:)

Vagy a párod is fogadjon el igy ahogy vagy,ha szeret akkor megteszi,és akkor az összes hibáddal együtt vagy tökéletes neki:)

Egy kapcsolat 2ön áll,ha rossz ha jó mind2en tehettek róla,nem csak te és nem csak ő:)

Remélem segitettem:)

2011. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves második!Igen lehet hogy igazad van ezen már én is gondolkoztam,csak az a baj hogy a jelen tapasztalataim szerint ha nem vűáltozok nem fogok soha találni egy olyan embert akivel hosszutávon boldogan élhtetek!Sajnos már több párkapcsolatom is ezek miatt ment tönkere,igy nem hiszem hogy a páromnak nincs igaza!Igy az én érdekem hogy megváltozzak!
2011. júl. 15. 15:18
 6/10 A kérdező kommentje:

3. Sajnos van abban igazság amit mondasz hogy ha szeret ilyennek szeressen meg hogy el kel hogy fogadjon,de most jelen hejzetben ott tartunk hogy azt mondja kiöltem belöle az érzéseket ezzel a viselkedéssel és már nem érzi azt irántam amit régen!Nekem ezt nehéz elfogadni és a szakitás gondolata is nagyon fájna,na meg ez nem is olyan egyszerü a mostani helyzetemben!

IGy abban maradtunk ha meg tudok változni ujra megprobálja feleleveniteni a régi érzéseket magában de ehez kell a változás!Tudom hogy 2 ember kell egy kapcsolathoz de most nekem kell küzdenem érte!

2011. júl. 15. 15:23
 7/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok,sajnos azt kell mondanom hogy mikor 1x elmúltak az érzések azok nem lesznek ugyanolyanok,te most megváltozhatsz,és talán még fenn tarthatod a kapcsolatot 2-3 akár 4 évig is,de többet nem.Nem bántani akarlak,me elhiszem hogy nagyon nehéz neked.De gondold meg jól.

Ha meg úgy érzed hogy mégis örök lehet az érzés részedről és részéről akkor az akaraterő a megoldás a problémádra.

Nagyon nehéz lesz az biztos,de mindig mielött kitörj gondolj arra hogy ha most megteszed akkor nem nyerhetsz,csak veszithetsz.És add ki magadból másko,másnak..1 barátnődnek vagy szüleidnek vagy testvérednek(ha van)..Talán ez segit:)

2011. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Remélem lessz elég erőm,és kitartásom hogy változni tudjak.Sajnos azal én is tisztában vagyok hogy valószinüleg nem fog örökre szolni de pillanatnyilag nem látok más megoldást,és attol függetlenül hogy szeretm és vele szeretnék lenni nagyon sok körülmény van ami ezt megneheziti,pl. hogy a szüleivel lakunk egy házban,a testvérével nagyon szoros a kpcsolata és mindent megbeszélnek ő persze nem az én oldalamon áll,én egyke vagyok és a szüleim már nem élnek igy nagyon nehéz,a barátnőm meg vidéken lakik csak ritkán talizunk igy sokszor nagyon egyedül érzemmagam.Nem nagyon van kinek elmondani a gondjaimat ezért is irtam ide!
2011. júl. 15. 15:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha akarod keress fel privibe,bármikor,és amien hamar tudok vállaszolok:)
2011. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont most világítottam rá egy lánynak a dolgokra, elég hasonló a felállás. Ugyan fontos megjegyezni, a fejlődésre magad miatt van szükség. És amíg nem jösz rá, hogy magad miatt csinálsz mindent (ami által a környezeted számára is jobb leszel), addig nem fogsz tudni változtatni. Ha felülbírálod, miben hiszel akkor ha más dolgokban kezdesz hinni, másképp cselekszel. Tehát nem a cselekedeteid, hanem a hitedet kell megváltoztatnod. Ha pedig azért tennéd ezt, hogy a párod ne veszítsd el hát..

2011. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!