Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én már nem értem, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nem értem, szerintetek ezért érdemes küzdeni?

Figyelt kérdés

Hát arról lenne szó,hogy 3 éve együtt vagyunk a párommal,de mostanában eléggé furcsán viselkedigk...vagyis nemcsak mostanában...

Én egy nagyon féltékeny típus vagyok és érzékeny is de soha nem mutatom ő meg folyton sérteget

Vegyük példának azt hogy egy lánynak sem esik jól ha a kinézetéról mondanak valamit,én kicsike vagyok magaságban 157 cm ő meg 183 cm és van amikor odajön és azt mondja nekem hogy törpilla meg ilyenek bár tudja jól hogy és utálom elmondtam neki de mintha meg sem hallaná...de komolyan

Vagy én 50kg vagyok és általában abba is beleköt mondja hogy töltött réce vagyok aztán mikor már majdnem sirok,azt mondja tudod jól hogy csak hüjülök...

Imádtam vele lenni és még most is Imádok vele lenni néha mert van amikor csak úgy magától odajön,hozzámbujik mondogatja hogy mennyire szeret...

A közös jövöjét folyton tervezi velem,lány létemre én nem álmodozom annyit mind ő,és még is mindig vérig sért ezért néha undorral megyek hozzá és jövök haza tőle.

ha pedig elmondok neki valamit akkor lehülyéz..

Nem tudom hogy ezeket mire véljem...

Mi a véleményetek ?


2011. szept. 9. 11:46
 1/5 napietus ***** válasza:
100%
amikor legközelebb bunkózik, szó nélkül hagyd ott. majd rájön, merre van az egyenes. nénikéjének szóljon be.
2011. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen hízelgő. Letöri az önbizalmadat, mert beijedt, hogy könnyen lecserélheted egy jobbra.
2011. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manócska'90 ***** válasza:
100%
Az én pasim is pontosan ugyanezt csinálta. Elmondtam neki szépen, hogy ez rosszul esik. Kértem szépen, hogy ne csinálja. Kértem, kértem, kértem aztán dobtam. Én ezt kapom a tesóimtól folyton ezért nem kell nekem ilyen pasi. Aztán meg mikor elmondtam neki, hogy ez is nagyban közrejátszott abban, hogy dobtam azt mondta, hogy de mért nem mondtam ezt korábban... No comment. Egyébként én dobnám a helyedben.
2011. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez egyáltalán nem bunkózás és túlreagálod....
2011. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlackSword ***** válasza:
67%
Ez egyáltalán nem bunkózás... Törpilla jó csaj volt... Te reagálod túl... Mint általában minden nő mindent... Nincs humorod, ha ezeken besértődsz... Ha lekközelebb letörpilláz, akkor mond neki, hogy hókuszpók... Aztán meg mosolyogj...
2011. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!