Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm meztelen képeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm meztelen képeket rak fel magáról az internetre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mivel vegyen rá, hogy ne rakjon fel félmeztelen és meztelen képeket magáról facebookra? Azt mondja, hogy szeretné megmutatni mindenkinek, hogy ő milyen jó nő. De nekem ez nagyon rosszul esik. :( Mit tegyek?


18/F


2011. máj. 3. 12:13
1 2
 1/13 napietus ***** válasza:
100%
pfff...szerintem nem kéne foglalkoznod ezzel a lányal egyáltalán. nagyon gáz.
2011. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezt en se neznem el es hat szerintem ez nemis normalis!!Enis lany vagyok,es jol is nezek ki,de azert az mar egy magan szfera!Mond el neki,h teged ez zavar es ha szeret akkor ne csinalja ezt!!!!
2011. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Eésővel egyetértek, iszaonyat visszataszító ha ennyire p*csás valaki, de van erre rosszabb szó is. Én úgy ott hagynám mint a szél, mutogassa csak magát akkor akinek akarja. Ezzel nagyon beéget téged és megaláz.
2011. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Mi a neve? Szeretném felvenni isminek!
2011. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
dobd. vagy tényleg kell neked egy ilyen durván exhibicionista liba?
2011. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel te is magadról hasonlóakat, közvetlenül az ő képei mellé. Azután gyorsan szakíts vele.
2011. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Tedd fizetőssé a képeket :D
2011. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem őt, már több, mint fél éve együtt vagyunk.

Az anyja folyton azt mondogatja neki, hogy rossz az alakja, kövér, és csúnya. Nem tudom, hogy miért csinálja ezt vele, pedig nagyon szép és csinos lány. Szerintem emiatt teszi fel ezeket a képeket, de csak kb. egy hónapja kezdte el.

Nem akarom elhagyni, mert nagyon szeretem őt. Inkább segíteni szeretnék neki, mivel elég nehéz helyzetben van a szüleivel. :(

2011. máj. 3. 12:38
 9/13 napietus ***** válasza:
100%
hát akkor sok sikert. bele lehet ebbe magyarázni bármit, akkor is gusztustalan és közönséges dolog.
2011. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég kamu vagy. Ha pedig mégis igaz, elég papucs vagy, ha még mindig vele vagy. ;)
2011. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!