Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónap után ilyen szöveg!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap után ilyen szöveg! Nem értem! Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
2hónapig együtt voltunk,ilyen szövegek jöttek tőle,hogy full a másik fele vagyok,el sem hiszi,hogy ennyire passzolunk,hiányzom neki..stb! Ugyanakkor mondta,h a sok csalódás miatt védekező üzemmódban van!Tegnap mondtam neki,h belé zúgtam,erre ő : ne haragudj,de nincs meg a szikra,neki egy kapcsolathoz kell a rózsaszín felhő,még ha idővel el is múlik! Ugyanakkor mondta,h jól érzi magát velem...jó velem aludni,jó mellettem ébredni,jó velem beszélgetni,filmet nézni..stb! Most akkor mi van??? Nem értem én már ezeket a pasikat! :(
2011. okt. 20. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyen kijelentések után elég fura, h ezt mondta, mert kb magát hazudtolta meg. Teljesen értelmetlen a srác. Talán rá kéne kérdezned, ha nincs meg a szikra, akkor miért érezte h te vagy a másik fele? vagy csak nagyon rosszul fejezte ki magát. Dehát ennyire csak nem dinka valaki. o.O
2011. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:D Én is kezdem azt gondolni,hogy megbolondult :D

De most komolyan...nem tudom mi lett vele!!! És ez annyira zavar! Lehet,hogy csak meg ijedt attól,hogy bevallottam neki,hogy belé szerettem? Nem tudom! De most úgy néz ki,hogy vége...és ezt nagyon sajnálom :( De nem erőltetek semmit! Én ezek után biztosan nem fogom keresni...

2011. okt. 20. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, furi, én is ezt tenném a helyedben. Nem keresném. Az, h megijedt az érzésiedtől? Ez megint furcsa... ha valaki azt mondja, h "te vagy a másik felem" azt nem haverságból szokták kijelenteni... szerintem. Szóval talán ő sem tudja mit akar. Vagy csak tényleg rosszul használja a kifejezéseket. Akkor viszont tényleg ott tartunk, h ne keresd, majd rájön h "kicsit" elcseszte...
2011. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) ( Bízom benne,hogy rá fog jönni... Ha viszont mégsem keres,akkor jobb is,hogy így alakult...! )
2011. okt. 20. 14:51
 5/10 napietus ***** válasza:
bolond embert fogtál ki :D nem tudom mire vélni a viselkedését, de jól gondolod, ne fuss utána, ha nem keres többet, akkor nem is baj, hogy ez még most kiderült.
2011. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tök véletlenül nem Lacinak hívják?
2011. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D Nem Lacinak hívják! :)
2011. okt. 20. 20:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi!:D
2011. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg Péter?
2011. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi baj. Megnézitek a filmet és haza megy mindenki. Szipózzon , akkor majd jön a rózsaszin felhő.
2013. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!