Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a társkeresőkben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából csak az érdekel, hogy szerintetek lehet ott igazán társat, párt találni magunknak? Szóval én most konkrétan a társkeresőkre gondolok, milyen tapasztalataitok vannak vele?
2011. máj. 3. 15:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Lehet így találni, konkrétan én is ott ismertem meg a férjemet, a húgom is a barátját, meg sok ismerősöm van. De azért óvatosan, sok a szélhámos. És ne várd, hogy az első sikerül. Sokan azért nem hisznek benne, mert az elsőben csalódtak, aztán feladják.
2011. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én nem igazán hiszek benne nem is értem azokat akik ilyen oldalon vannak na mind1 ez egyéni vélemény :)
2011. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha jól betépek és iszom az hatásosabbnak bizonyult eddig!
2011. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Én csak Istenben hiszek:P


Nem ajánlom, anyám válás után társkeresőzött és egy olasz hapsit talált akivel igazából, kétlem h találkozhatna:P

2011. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Nem hiszek bennük, de fent vagyok társkeresőn.

Abban már nem hiszek, hogy ott mindenki társat keres. De találtam érdekes, értékes lányokat.

Nálam jobban működik a személyes ismerkedés.

2011. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Ott is lehet társat találni, én is ott találtam meg a barátnőmet, most már együtt élünk. Igaz, hogy kb a hatodik ember volt, az első öt nem volt az igazi, dehát, nem szabad feladni.

Szerintem egy esélyt meg kell adni, hiszen olyan emberrel is megismerkedhetsz, akivel amúgy az életviteled vagy lakóhelyed miatt egyébként nem találkoznál. Budapesten ez hatványozottan igaz, ha nem jársz két kerülettel odébb pl.

2011. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ott is vegyes mint a tutti-frutti.
2011. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Szerintem működhet de kitartás kell hozzá sok idiótával perverzel betegel takálkozhatsz nem beszélve arról h messziről jött ember azt mond amit akar úgyhogy vigyázz ! De én is találkoztam már normális pasival akivel volt kapcsolatunk ,és le lehet szűkiteni a környéket h hol szeretnél keresni
2011. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%

Hát nekem nagyon ok ismerősöm ott talált férjet.....de el is vált mind.....tényleg egy sem maradt "ilyen párral", most hogy belegondolok......

Az egyikük azt mondta mindig van oka , annak hogy valaki ilyen helyen keresgél, és mindig ki is derül ez az ok előbb utóbb....

2011. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
*sok
2011. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!