Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor is voltatok már féltékenyek?

Figyelt kérdés

Együtt vagy valakivel, jól megvagytok meg minden jól megy, az elején titeket nem zavart ha megcsókolta más? Nem lesztek ilyenkor kicsit féltékenyek? vagy normális ha valaki az lesz? csak csók, nem más.

17/L


2011. máj. 3. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivan??? A pasid más lányokat csókolgat?
2011. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor az elejen?Mikor mar veled volt?De amugy az normalis,de hat nem minden ember egyforma,valakit nem erdekell,valakit igen!De ez majd atmegy!!
2011. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem. Ha valakivel együtt vagy és előtted megcsókolta más.
2011. máj. 3. 16:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Mi is szoktuk.
2011. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Magyarul,hogyha nem veled csókolózik először? Ez nekem is a heppem volt... de most már nem zavar olyan igazán. De amúgy volt egy ugyanilyen fiú ismerősöm.
2011. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen hogy nem velem volt az első. Kicsit zavart engem is hogy más már csókolta, de aztán rájövök hogy mégis ngem szeret velem van és ez nagyon jó:)
2011. máj. 3. 16:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ezt még mindig nem értem...Most az a gondod, hogy nem téged csókolt meg életébe először?

Jééézusom ne gyerekeskedjetek már!

2011. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem az csak hogy mással is járt és csak néha előjön és valaki féltékeny lesz, valaki nem ahogy mondták.
2011. máj. 3. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:

majd kinovod.

Amig nem parhuzamosan smarol massal addig ne legyel feltekeny.

Gondolj arra h szuz meg, es akkor te lehetsz neki az elso.

De csak akkor fekudj le vele ha tenyleg ugy gondolod...

2011. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben:) Ő csak és engem szeret, nem leszek féltékeny...annyira:) Én is nagyon szeretem őt:)
2011. máj. 3. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!