Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valami vicc? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami vicc? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mások szerint nem vagyok csúnya, az arcom egyesek szerint kifejezetten szép, viszont küzdök némi súlyfelesleggel (kb +8 kg, de dolgozom a lefaragásán). Eddig is voltak párkapcsolataim, de nem kimondottan jó pasikkal. Most viszont komolyan érdeklődik irántam egy "jó pasi". Kicsit félek, hogy belemerjek e vágni... Nem akarom, hogy ha megjelenünk valahol összesúgjanak a hátunk mögött, "hogy nézd milyen jó pali, és egy ilyen csajjal van..." meg hasonlók. Igazából számomra is hihetetlen, hogy tényleg érdeklem...
2011. máj. 3. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj többet. Néhány otthoni felülés sokat számíthat, persze rendszeresen kell elvégezni.
2011. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés egy vicc.
2011. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Most mit vársz hogy a nyakadba lihegjünk?

B*sztok párszor azt ha nem jó otthagyod, nem kell nagy ügyet csinálni belőle.

18/F

2011. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől nem kell tartanod,mert a belső is fontos:) a súly felesleg meg ugyan már, és ha összesúgnak a hátad mögött csak irigykednek..nincs ronda/csúnya nő,csak rossz öltözködés vagy akármi..

Ettől ne izgulj:))

És hajráá;))

2011. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dicsekedj bátran,ha jól esik ;) Ne parázz! Legyél boldog :)
2011. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen vicc. Csak csúnya és/vagy buta pasikkal jöhetsz össze nyilván, tehát jobb ha nem engedsz a kísértésnek.
2011. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értek azzal egyet h nincs csúnya nő, de te mint tudjuk szép vagy, és sok hapsi szereti a molett nőket, ellenben nem szeretik a csontosakat, szal sztem ne aggódj emiatt :)
2011. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Nekem a lélek a fontos, nem a testy"
2011. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!