Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, h csak vicc volt. Ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, h csak vicc volt. Ugye nem kell tulparázni?

Figyelt kérdés

együtt volt a társaság, és a barátom meg egy haverja hülyéskedtek. mondta a haverja a barátomnak, hogy naa, jöjjön ő is strandolni. és igy viccből hozzátette, h lesznek playmate-ek is. persze, nem lesznek.. és akkor mondta a baratom, h akkor lehet. de áá.. szex közben velem van el, látszik rajta, hogy odavan értem. ez még az a kezdeti szakasz, amikor minden ok, na meg nem is az a csajozós. meg aztán meg is simogatta a kezem. mintha utána leesett volna neki, hogy mit mondott, mert tudja, hogy nem rendelkezek sok önbizalommal. de ugye ezen nem kell kiakadnom? a haverjának a nője is ott volt, és ő se mondott semmit.


21, l


2011. jún. 28. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az az első mondatod: "Tudom, h csak vicc volt."

Most akkor mi a kérdés?:S...szerintem nagyon unatkozhatsz.

2011. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hat, azt ugy értettem, h vicc volt, h sima Tisza-part, vikendház.. nem lesznek playmate-ek.. csak erre ki vagyok élezve, mert az exem mindig istenitette ezeket, engem meg.. háát.. a végén már le se sz.rt...
2011. jún. 28. 16:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Áhh ez csak hülyülés, nekünk fiúknak szokásunk :D Ez szinte teljesen reflex szerintem barátod kb fel se fogta hogy miről van szó csak ez így csípőből jön rá se ránts :)
2011. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ok, én is igy gondoltam, csak megnyugtatásképpen megkérdeztem néhány fiut :)
2011. jún. 28. 16:24
 5/11 Smartguy86 ***** válasza:
Nők... mindig kombináltok. Ha playmate-et akarna magának, akkor nem lenne veled. Feltételezni meg, hogy te pótmegoldás vagy neki, nos... az csak téged minősít....
2011. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát, sajnos lehet h téves a felfogásom, de ugy vok vele, h igazából minden pasi playmate-eket akar, de beérik velünk.. viszont ennek ellentmond az a rengeteg törődés amit tőle kapok :)
2011. jún. 28. 16:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ez a felfogás tényleg téves, mert ha egy pasi tényleg szeret egy lányt akkor semmilyen playmate-re nem cserélné le.
2011. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor viszont minden rendben :)
2011. jún. 28. 16:38
 9/11 .Daniel. ***** válasza:
Azért simogatta meg a kezed hogy tudd hogy csak viccelt. Ez nálunk nem jelent semmit csak hülyéskedünk ahogy te is írtad :)
2011. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi, megnyugtattatok :)
2011. jún. 28. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!