Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasit keresek. Komolyan égnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasit keresek. Komolyan égnek áll a hajam. Ugye csak vicc?

Figyelt kérdés
komolyan megyek az utcán és csak ilyen RETRO JEANS menőcsávók jönnek velem szembe, a páva hajukkal.teste egyikneksincs , egytől egyig nyeszlet sikló.a hajvasalón kívül mást nem ismernek.FÉRFIAK(nem fiúk, FÉRFIAK) szerint elég dekoratív lány vagyok..és nem egy ilyen retro menőcsávó próbálkozott már..de hányingerem van tőlük..az a legborzasztóbb hogy szinte egytől egyig mind szexisten number one latin szeretőnek képzeli magát, aztán aztse tudja hovakell betenni a lompost. hova lett a hím egyedekből a féfiasság?
2010. okt. 21. 01:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

szerintem Te engem keresel :D :D


amúgy ez a divat már látod..

2010. okt. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Elveszett,és ez egyre rosszabb lesz,főleg itt Magyarországon.Én is csak gyerekeket látok az utcán.Elfogok költözni mert itt úgyse találok jó pasit :D
2010. okt. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ilyen vagyok, viszont a szemedben, egy "nyeszlet sikló" vagyok, mert nem vagyok egy kigyúrt kcsög, tudod, valaki az észre gyúr, de ezt egy magadfajta dekoratív plázacica nem értheti, túl felszínes vagy. A férfiasság, nem a kilókon és a hajon (nekem rövid hajam van) múlik, kislány.


" hova lett a hím egyedekből a féfiasság?"


Ahová a lánykákból a nőiesség, mikor nyaranta a saját vizeletükben fetrengenek részegen a strandon.

2010. okt. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
talán próbálkozz 5-10 évvel idősebb pasikkal!
2010. okt. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
hátn em a legférfiasabb stílus, de aki igazán párt keres magának az nem a felszínt nézi. A vasalt haj mögött is lehet egy gondoskodó, szerető ember.
2010. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
5:29-nel a pont
2010. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresel, mert vannak még normális férfiak is. A díszbhuzi agyonszolizott retro menők ideje nem tart soká, örülök, hogy nem mindenki ilyen szutykokra bukik. Ha komolyabb férfi kell ajánlom a néhány évvel idősebbeket. Nem nagyon láttam 28-30 éves általad említett díszpéldányokat. Helyesírás fail...
2010. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
57%

05:29


Te sem sokat gyúrhattál észre, ha azt akin van izom egyből "kigyúrt köcsög"-nek nevezed. Fogjátok már fel hogy egy nő ilyen kor nem a kopasz nagydarab kidobókra gondol, vagy azokra akik versenyszerűen gyúrnak meg súlyemelők...az a csajok szerint ocsmány. Viszont hidd el hogy a legtöbbjüket egy valamilyen szinten kidolgozott férfitest jobban lázba hozza mint egy nyeszlett testalkat! Legalább legyen valami a férfin ami férfiassá teszi. Szerintem egy nő akkor nőies ha nem vékony hanem szép domború idomai vannak...na most egy ilyen nő mellett nevetségesen nézne ki egy 180 centis 60 kilós emberke.


Szóval azért azt hogy egy cementes zsákot is alig bírunk el ne magyarázzuk azzal hogy "nem akarok kigyúrt köcsög lenni" ...

2010. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én minden vok, csak nem menőcsávó :) Írj privit, ha gondolod!
2010. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

És a nőstény egyedekből a nőiesség? És ha már te is általánosítasz, akkor minden csaj csak ilyen nyávogós p.icsa, és semmi nőiesség, a szép domborulatokról meg annyit, hogy az nem a háj...Más csajjal meg nem sűrűn találkoztam, akinek nem lóg a melle a hájtól,

igaz, hogy nem találsz olyan pasit, aki jó az ágyban, gyúr agyra és testre stb. De csajt találsz olyat, aki nem csak elvárja hogy minden pasi legyen tökéletes legyen? Gondolom te se vagy az a művelt, okos, nagyon szép lány, mert akkor találnál rendes pasit:) Nem tudom hol laksz, de pl. ha csak azt nézed hogy Pesten él legalább 900 000 pasi, abból olyan aki neked kell, van legalább 80 000 szerintem... És ha te mégis művelt, okos szép vagy, akkor olyan helyekre járnál, mint a rendes pasik nem?

2010. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!