Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki, beleértve a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki, beleértve a páromat is, azt mondják hogy önértékelési problémám van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenki ezt mondja...szerintem igazuk is van...mert nem tartom magam sem jócsajnak sem szép lánynak...pedig mindenki azt modnja hgoy nagyon szép és nagyon csinos vagyok...más pasi is ezt mondja...a barátom állandóan hangoztatja...hogy nagyon szép vagyok... én miért nem hiszem el magamról ha a tükörbe nézek?... mit tegyek hogy elhigyjem? ha tudtok segiteni pár tanáccsal megköszönném...a bunkók hanyagolják a válaszolást :)
2011. máj. 3. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem ilyen önértékelési probléma jó. mivel h ha azt hangoztatnád h szép vagy, akk már nagyképű lennél. egoista. :)
2011. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom...a barátom azt szokta mondani, hogy nem tartom magam semmire...tehát teljesen mind1 mit veszek fel...vagy hogy nézek ki...nem tartom magam szépnek...azt mondja gyönyörü vagyok...és én nem tudom azt mondani h köszönöm...hanem összeveszünk rajta hogy nem is igaz... :p már magam is észreveszem hogy ez túlzás...vagyis szerintem meg mások szerint is...az......
2011. máj. 3. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt egy kép alapján meg tudnánk mondani, hogy mennyire vagy csinos vagy sem. De gondolom, nem akarsz feltenni :)
2011. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem szeretnék képet feltenni tényleg...de mit tudnék enni hogy elhigyjem..mert igy megkeseritem mindenkinek az életét...főleg a páromét.... :(
2011. máj. 3. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézz meg pár "ronda" lányt, és gondold végig magadban hogy mi lenne ha te sem lennél szép... Sokat kellene szenvedned egyáltalán hogy emberszámba vegyenek...

Fogadd el magad, ha te sem látod szépnek magad ott már tényleg gondok vannak. Egyszerűen állj a tükör elé és jól nézd meg magad, légy büszke a kinézetedre, jobbat nem tudok mondani.

2011. máj. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!