Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy ha egy lánynak több vagyok mint barát,akkor miért nem próbál meg velem járni,miért mással jár?Én úgy vagyok vele,hogy ha nekem valaki azt irja hogy több vagyok mint barát,akkor azzal azt veszem ki belőle hogy érez valamit irántam többet mint barátság és lehet járna velem,de lehet tévesen itélem meg ezt.Szerintem azzal hogy valakinek ezt irjuk,reményt keltük benne,hogy lehet valami több kettőnk közt,vagy lehet tévedek.Akkor miért irja hogy több vagyok mint barát?Nem szeretem ha valaki csak játszik ezzel a szóval.Én olyan fiu vagyok,hogy nem szeretek nyomulni egy csajra rögtön az elején,mert azzal elijesztem csak.Először csak barátkozok vele,és ha ugy látom hogy a lány is akar többet,vagyis lehet szó többről mint barátság,akkor próbálkozom.Nem megyek rögtön neki a csajnak vagyis nem támadom le,hanem mindig egy picivel tudtára adom hogy jelent nekem valamit vagyis fontos nekem.Ha igen nyomulnák,azzal csak mennék az agyára és megunna,elmenne tőlem a kedve,kerülne,és ezt nem akarom.Szerintetek helyes ez igy ahogy teszem?
2011. máj. 4. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem.


A jeleket a nők adják, a férfi meg te vagy, a te dolgod, hogy teperj utánuk.

2011. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Jól teszed. Ugyanígy gondolom. :)

Nem mondanék olyat amit nem úgy gondolok. Ha több barátnál akkor számomra is azt jelenti, hogy akár kapcsolat is lehet belőle.

2011. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igen,ez igaz..de amikor írta hogy több vagyok mint barát,én közeledtem felé,de nem lett belőle semmi.most hiába tepernék utána,mikor már mással van.köszi.
2011. máj. 4. 13:48
 4/15 anonim válasza:
lehet olyan vagy neki mint egy testvér de lehet hogy tényleg viszonyul hozzád de azt tőle kell megkérdezned de így külön ne mindenki elött érted na azért sok sikert! :)
2011. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről.
2011. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg marad a remény, hogy nemsokára megint független lesz.
2011. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem te gondolod jól. Neki a "több vagy mint barát" ezek szerint mást jelent. Van ilyen. Most már nem sokat tehetsz. Ezt is tudod róla.
2011. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm.Mivel most,úgyis a másik fiúval van elfoglalva,akivel járni fog,most úgy sem tudna úgy rám figyelni annyira,ő most a fontos,ezért úgy döntöttem hogy kis idő múlva személyesen felkeresem és beszélgetek vele erről.
2011. máj. 4. 14:01
 9/15 A kérdező kommentje:
amikor közeledtem felé,akartam valamit,azt irta hogy maradjon a barátság,mert szerinte nem müködne a dolog..akkor meg minek irja először hogy több vagy mint barát?ezzel ahogy irtam arra céloz,hogy lehet valami kettőnk közt vagyis esélyt ad arra hogy lehet valami..több vagy mint barát,de maradjon a barátság..lehet én vagyok a hülye,de ezt nem értem akkor sem...
2011. máj. 4. 14:09
 10/15 A kérdező kommentje:
vagy esetleg,többet érek neki barátként,mint egy szerelmi kaland,ami tudja hogy nem tartana sokáig,és fél vagyis nem akarja majd összetörni a szivem mert olyan jó barát vagyok neki?...vagy fél hogy ha én esetleg otthagynám nem birná ki,és jobb neki igy barátként.
2011. máj. 4. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!