Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes összejönni még olyan lánnyal, aki másfél év után azért hagyott el mert szabadságra vágyott?

Figyelt kérdés

Másfél évig jártunk. Én mindent megadtam neki. Tényleg. Nem féltékenykedtem, elengedtem bulizni, bárkikkel bárhova, nem akartam rövid pórázon fogni. A vége fele már éreztem, hogy valami gond lesz, mert egyre közömbössé vált felém. Ő a mai napig azt mondja nekem, hogy szeret, és nem rajtam múlott, mert ő is tudja, hogy mindent megadtam neki, érzi rajtam, hogy nagyon szeretem, de hiányzik neki a szabadság. Engem meg eközben is rendszeresen keres, tartani akarja velem a kapcsolatot. Azt mondja, hogy szüksége van arra, hogy másokkal is legyen később, és majd pár év múlva, bármi történjen, ő vissza fog szerezni. Ti hogy állnátok ehhez a dologhoz?

Azzal tisztában vagyok, hogy ha mással jár, és továbbra is én hiányzok neki, akkor tényleg engem szeret. De most ezért elhagyni, nem tudom, mit gondoljak.


2011. máj. 4. 16:06
 1/7 tsz-tag ***** válasza:
a volt barátnőd egy kurv.a ...20 év mulva ugyanez bejátszhatja ha kedve szottyan más pöc.sét nyelni...szerintem ne is beszélj vele többet.ha ezek után te visszafogadod akkor egy rohadt nagy papucs vagy és megérdemled.
2011. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Két eshetőség van.

Vagy tényleg szeret és a szabadság duma valami hab szöveg és gáz van vele. Kérdezz rá, hogy tényleg ez e a baj.

A másik amit reálisabbank tartok, hogy csak pótléknak kellesz neki és ne hagyd kihasználni magad.

Igazából remélem, hogy az első és találtok valami megoldást :D

2011. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Az idő majd eldönti. De szerintem találni fogsz mást, aki itt és most akar, nem pedig a jövőben valamikor... Szerintem ne foglalkozz ezzel a lánnyal!

Ha most még nagyon fiatalok vagytok és sok év múlva, érettebben összehoz majd benneteket az élet és mindketten egyedülállóak lesztek, talán újra kezditek, talán nem.


Egyelőre egyet tudok biztosra mondani: ez a lány nem szerelmes beléd úgy igazán.

2011. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt lefelejtettem, hogy én 22 vagyok, ő 18.
2011. máj. 4. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdeztem a kort, mert kb. 17 éves koromban én is szakítottam valakivel, mert hasonló érzéseim voltak: hogy még nem éltem igazán, nem szórakoztam eleget, nem ismerkedtem más fiúkkal, stb. De, tudod élni a barátommal is lehetett volna, szórakozni is és ha igazán szerelmes lettem volna, nem akartam volna más fiúkkal ismerkedni.

Azóta sok idő eltelt (32 éves vagyok) és mi nem jöttünk össze utána. Neki is boldog párkapcsolata van és nekem is boldog házasságom. De azt hiszem, ha később találkoztunk volna, már akkor sem lett volna köztünk semmi, egyikünk sem akarta volna már.

2011. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem érdemes! de érzelem és értelem között nagy a különbség...
2011. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!