Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vigasztaljam meg?

Figyelt kérdés

A barátnőm minden zh és vizsgaidőszakban bestresszel, és kb egy hónapig tiszta ideg, hogy mi lesz, ha valami nem sikerül. Aztán persze szinte mindig sikerül neki mindegyik. Ezt még túlélem valahogy.


Ha viszont véletlenül tényleg nem sikerül egy zh vagy egy vizsga, akkor ott a világ vége. Hiába van még 2 javítási lehetőség, nem tudom megvigasztalni. Mondom neki, hogy sajnálom, majd legközelebb sikerül, meg nem volt szerencséd, legközelebb több lesz, de nem használ. Ő sír 1 napon keresztül, meg még amíg ki nem javítja, addig durcás, és sík ideg.


Ráadásul azt szokta hozzám vágni, hogy én meg képtelen vagyok megvigasztalni. Külön probléma, hogy távkapcsolatban élünk, és bár én fel szoktam ajánlani, hogy odamegyek, akár 5 percre is. Tudom, hogy ilyenkor tanulni akar, ezért ajánlok fel neki minimális időt is, hátha a jelenlétemmel megnyugtathatom, de ezt meg mindig elutasítja kivétel nélkül.


Mit mondjak neki, amitől megnyugszik a vizsgaidőszak alatt, illetve egy nem sikerült vizsga után? Már ötletem sincs.


2011. máj. 4. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Szakíts vele, mert egy idióta.

Aztán majd vígasztalhatja a radai rosseb.

2011. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tsz-tag ***** válasza:
45%
nadrágszíjjal...a hátán, jó erősen...egyből elfelejti a vizsgákat :)
2011. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges vigasztalni, úgysem azon múlik. Ha annyit mondasz neki, hogy majd legközelebb sikerül, te bízol benne, mert okos lány, ne szomorkodjon, ennek elégnek kell lennie. Ha így sem érti meg, hogy törődsz vele, akkor nem normális.
2011. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon szereted akk az egyik zh után várd romantikával a szobájában. ha azt mondja h kabd be, dobod
2011. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mond neki azt figyu elcseszed a zh-t akkor az a te hibád ! szarj bele ...
2011. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megvigasztalni úgy sem tudod (mert nem akarja), de szerintem elvárja, hogy foglalkozz a problémájával, úgyh a próbálkozást ne hagyd abba :) csak azért hiszizik, mert figyelemre, szeretetre vágyik, ezt add meg neki, a problémáit úgysem tudod megoldani helyette.
2011. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!