Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mibol lehet eszre venni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibol lehet eszre venni ha a parom mar nem szeret? Es esetleg csak sajnalatbol van velem?

Figyelt kérdés
Ezt nem magamra ertem,csak kivancsi vagyok,h van-e valakinek ilyen tapasztalata!Mert hallottam,h eszre lehet venni!Komoly parkapcsolatban elek,de fura mert kivancsi vagyok erre is!!Valaszokat elore is koszonom!Ja es a hulysegre nem vagyok kivancsi!Vagyunk annyira felnott ertelmes emberek,h oszinte valaszainkat is letudjuk irni!
2011. máj. 4. 17:19
 1/8 Darcy01 ***** válasza:
Nem olyan odaadó, kedves és figyelmes, mint korábban. Nem beszélgettek annyit, mint régebben. Ilyesmik szerintem.
2011. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha màr nem ùgy néz ràd, mint régen. Ha màr nem veszi észre, hogy mellette vagy. Ha màr nem mondja, hogy szeret. Ha màr este nem ölel àt. Ha màr nem dicsér meg, hogy csinos vagy. stb.
2011. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ertem es koszonom az eddigi valaszokat!:)
2011. máj. 4. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl ha már egy nap nem mondja vagy 5x hogy szeret, már kételkedek. Annyira hozzászoktatott, hogy mindig mondja, bókol, kedveskedik, figyelmes, az én érdekeimet is nézi, mindig ölelni, csókolni akar. Nem tudom hogy lehetne még jobban leírni. Szóval ha a megszokott dolgok ami azelőtt volt eltűnnek akkor én már kételkednék. 24L
2011. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat ez igaz!Igaz mi nagyon jol megvagyunk es hat a viselkedesen es gesztusain eszre veszem,h szeret,mert ezt azert egy no megerzi!De mi nemmondjak mar,h szeretlek,vagyis rosszul fogalmaztam,mar nem annyiszor,van ugy,h heten egyszer,mi mashogy mutassuk mar ki,nemtudom leszoktunk mar!:)
2011. máj. 4. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Hát onnan h türelmetlenebb a hülyeségeiddel szemben- ez egy nagy jel, mert ugye akit szeretünk azt elfogadjuk mindennel együtt, ha már nem szeretjük annyira, idegesít minket és ingerlékenyebbek vunk. De amúgy ez se jelent feltétlen kiszeretést, mert én pont most estem át egy hasonlón, mert a páromnak voltak mindenféle munkahelyi gondjai, meg stresszel járó projektjei és már a hócipőm tele volt h minden idegességét rajtam tölti le. De aztán ezen is túllettünk. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, szal az se jó ha mindenben a mumust látod, ha el akar hagyni, azt úgyis közli majd veled
2011. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki ha nem mondaná hogy szeret, csak egyszer egy héten. Mi minden búcsúzáskor, de sokszor napközben is mikor van egy csöndes 5 percünk mondja hogy annyira szeretlek, és tudom ez szívből jön, és nem muszájból mondja, ha ez nem lenne, nem mondaná ugyanúgy "leszokna" ahogy írtad, én bepánikolnék. 1,5 éve vagyunk együtt, és a száma nem csökkent, sőt, nőtt.
2011. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hat ami igaz az igaz!!A rigojak!:)Azok bizony vannak,es hat nalam is!!:)Es hat igen a hullamvolgyek azon mar mi is tul vagyunk!:(:)

Hat kedves utolso valaszolo veled is egyet ertek!Enis igy voltam,amikor kezdet elmulni ez a sok szeretlek,h megijedtem es hat nagyon feltem!O erre annyit mondott,marpedig o szeret es semmi rosszat ne gondoljak,mert ha mar nem szeretne akkor nem volna velem,es hat ez szerintem igaz!Es hat egyszer kaptam egy olyan valaszt,h nem kell,h minden nap mondja,de ha mondja akkor az oszinten es szivbol jon!Azota tudom,h igy van!:)

2011. máj. 4. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!