Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondanátok véleményt, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok véleményt, esetleg tanácsot?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hónapja együtt vagyunk párommal. Nyílt kapcsolatban, és én kezdem úgy érezni hogy ezt már nem bírom hogy csak hétvégéken vagyunk együtt egy keveset azis általában szex és alvás. Próbáltam vele megbeszélni hogy vessünk véget ennek a nyílt kapcsolat dolognak azt mondta, hogy majd megoldja (lényegtelen itt, hogy miért vagyunk nyílt kapcsolatban) de ez se változtatna semmin így se lennénk többet együtt. Engem néha nagyon aggaszt a viselkedése a különös hangulat ingadozásai, érzem azt hogy szeret de nem szerelmes belém ezt tudom is, és ő sajnos messze nem szeret annyira engem mint én őt. Amikor vele vagyok boldognak érzem magam olyankor minden jó de amikor külön vagyunk nem bírom, elég féltékeny típus is vagyok sajnos :S

Mondanátok véleményeket esetleg vagy tanácsot mit tegyek?

én vagyok a L.16 ő F21


2011. okt. 23. 12:49
 1/4 anonim válasza:
Háát szerintem szimplán buta vagy :) ha féltékeny tipus vagy, akkor minek vállalsz be egy nyitott kapcsolatot, úr isten :DD főleg egy 21 éves sráccal , akinek azért kell bőven a szex :) és ha csak hétvégén kapja meg, az elég kevés szerintem számára :)
2011. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő csak a puncit látja benned, semmi többet...
2011. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
talán azért vállaltam be mert szeretem.. amugy meg kell neki a szex, meg is kapja..nem én tehetek róla h csak ennyi szabad idelye van. én mindent megteszek azért h többet legyünk együtt sajnos többet nem tudok..
2011. okt. 23. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet ez kiábrándító lesz, de szerintem hagyd ott. Ha féltékeny típus vagy, eleve rossz választás volt egy nyitott kapcsolat, de ha emellett azt írod, hogy te szerelmes vagy belé ő viszont nem viszonozza az érzéseidet, akkor ő mondhatni kihasznál téged. Neki valószínűleg kellemes, hogy hétvégenként se kell a jobb kezével randiznia, hanem egy élő húsvér lány elégíti ki az igényeit, de ezen kívül, ha tényleg csak szexeltek és alszotok együtt, akkor mit ad neked ebben a "kapcsolatban"? Tudom, hogy most fájna a szakítás, de hosszú távon hidd el, jobban járnál vele, ha találnál egy olyan fiút, akinek nem csak arra kellesz, aki viszonozza a szerelmedet, és aki egyenlő félként tekint rád, és nem csak egy élő szexbábunak tart. Ezen kívül azt írtad, hogy két hónapja vagytok együtt, most még valószínűleg kevésbé fájna egy szakítás, mintha 1-2 évet még leélnél így "mellette", miközben ő teljesen lerombolnál az önbecsülésedet, a büszkeségedet, és gyakorlatilag tönkretenne.
2011. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!