Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem érzem magam felszabadul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érzem magam felszabadultnak annak a fiúnak a társaságában aki tetszik, az az én hibám vagy az övé?

Figyelt kérdés
Mert amúgy nem vagyok visszahúzódó egyáltalán meg ilyesmi, de mellette néha úgy érzem hogy nem adhatom önmagam...lehet hogy benne van a hiba? Eddig nem fordult elő ilyemsi.
2011. máj. 4. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Haha-.- Ha te nem érzel valamit akkor ne másban keresd a hibát.
2011. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőtök hibája, de ne aggódj, idővel változhat a dolog. Találjátok meg a közös pontot, ami mindkettőtöket érdekel, mert az, hogy tetszik, az önmagában nem elég.
2011. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy görcsölsz valamin és nem vagy felszabadult mégis kinek a hibája?
2011. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
2011. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Néha érzed csak úgy vagy mindig?


Ha nem tudod őszintén önmagad adni, akkor nem ő az "igazi".

Ú, ez de nyálas volt tőlem. :D


Én pont az ellenkező esetben vagyok. Én saját magamon is meglepődtem, hogy ennyire őszintén magamat adom. Sosem voltam még így, de közöttünk sajnos nem lehet semmi. :(

2011. máj. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!