Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Egy csaj aki tetszik nekem, párkapcsolatban van FB-n. Lehet az hogy a lány más arcát mutatja facebookon, mint amilyen valójában?

Figyelt kérdés
Egy csaj aki tetszik nekem, párkapcsolatban van FB-n. Néztem a lány üzenőfalát, és ez volt neki kiírva:Tedd ki te is, ha szingli vagy. Küldj egy szivet, ha bejövök neked! Tedd ki te is nézd meg kiknek jösz be!Sokak szerint csak lájkolgatás miatt van, de már elég komoly a dolog köztük.szerintem ha olyan komoly lenne már a dolog, ilyet nem irna ki a lány, vagyis ha már komolyan alakulna nekem egy kapcsolat egy csajjal, én ilyet biztos nem tennék ki.Ez igy ugy tünik, mintha csak szórakozna azzal a fiuval akivel kapcsolatban van, mintha nem venné komolyan a fiut.
2011. máj. 5. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, nagyon is.


Mi a f*szom van?

2011. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van párja,hagyd a fr@ncba,ha meg nincs,akkor is. :) Komolytalan ez a lány..és te is az vagy,ha a fészbúkról informálódsz. Inkább beszélgess vele,hidd el,célravezetőbb!
2011. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi,igazad van!a facebook úgysem fogja elárulni azt,hogy egy lány valójában hogyan is érez.
2011. máj. 5. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
uh b@zdmeg ha a hülyeség fájna ÜVÖLTENÉL !
2011. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!