Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy "koptassam le" a barátnőit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskohasz kérdése:

Hogy "koptassam le" a barátnőit?

Figyelt kérdés
Vagy 1 lány akivel régebben jártam, és újból kezdünk össze melegedni, de nem tudok vele beszélni, mert állandóan a barátnőivel van. A barátnői meg nem bírnak engem, amóta egyszer már jártam ezzel a lánnyal. Segítsetek, hogy koptassam le őket?
2011. máj. 5. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Viselkedj férfiként és ne foglalkozz velük.
2011. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond meg a lánynak, hogy zavarnak a csajok.
2011. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

neee ne mond meg.

én lány vagyok és ha egy fiú azt mondaná hogy zavar a legjobb barátnőm...hát egyértelmű hogy a fiút küldeném el nem a barűtnőim.

inkább írjál rá a neten, beszélgessetek és ha úgyérzed hívd le a városba sétálni,fagyizni bármi. mond hogy unatkozol nem-e néztek le egy kicsit ?Oda csak nem viszi a barátnőit, és ez nem is gáz :)

2011. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kell a csaj barátkozz össze a barátnőivel is különben nem jutsz messzire. Főleg ha nagyon jó barátnők.

Kb mint ha egy gyerekes anyának akarnád megmondani, hogy nem csíped a kölkét :D Halálos ítélet a kapcsolatnak...

2011. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mondd meg a lánynak, h vele szeretnél beszélni négyszemközt. Én nem a legjobb barátnőmet választanám, mert ő megértené, h vannak dolgok amiket nélküle kell csinálni... Mi hagyjuk egymást kibontakozni:D
2011. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is hívd el délután valahova. csak nem hordja a barátnőket a táskájában. ha meg ott hordja akkor meg mond neki h kettesben is jó lenne valamikor találkozni(:
2011. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!