Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés

Középiskolában van egy roma lány az osztályban aki szó szerint üldöz a szerelmével.

Állandóan pillant a szeme sarkából, meg rám néz, zavar.

Régebben megmondta neki, hogy hagyjon békén, aztán egy hónap múlva kérdezett valamit, én erre válaszoltam, és erre mindenkinek elkezdett áradozni, hogy nem haragszom rá.

Mostanában sikerült lekoptatnom, de múlt héten egy órán egymás mellé ültettek, és egy lapra írt valamit, hogy adok-e neki zsepit, mondtam nem.

Most megint köszönget, ha nem köszönök, akkor meg bunkó állat, ha meg igen, akkor meg elkezd áradozni a fél világnak, hogy mi összetartozunk. Zavar a közelsége, ne kössenek minket "össze".


2011. máj. 24. 15:47
1 2
 1/14 Kingaa1 ***** válasza:
be durva...:)kiabald el hogy "fogd fel h nem akarok semmit akarmilyen bunkova is valsz ettol"
2011. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki, h zavar. Az ismerőseid úgy is tudják, h nem vagytok együtt és nem is lesztek.

Nézd levegőnek..mást nem tehetsz!

2011. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a lánynak nem tudod az értelmére adni, akkor a környezetednek mondogasd, ha felhozzák, hogy nem vagytok együtt. A lánnyal meg ne foglalkozz, ha ennyire zavar, nézd levegőnek, majd megunja
2011. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
ez ijesztő, roma terror, nagy az error
2011. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Addig örülj mér a lány üldöz a szerelmével nem az apja a nagy baltával!

Undorítóak....

2011. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
bocs *még
2011. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Eddig levegőnek néztem, de most jött ez a fordult, és ez megtört. :((
2011. máj. 24. 16:15
 8/14 anonim ***** válasza:
a kopogtatónem divat, csengő a menő
2011. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

hasonlo helyzetben voltam én is, csak nem a te helyedben, hanem a lányéban.

Évekig ugymond üldöztem egy srácot a szerelmemmel, álítólag a postaládáját is teletömködtem szerelmes levelekkel(amire nem emlékszem) meg követtem meg ilyenek..

és ha ez számít, rám hatott az, hogy mindenki előtt lealázott-beégetett, folyton bántó megjegyzéseket tett.. már ugy nem vagyok megszállott, csak összetört a szívem hogy nem jött össze, de titokban még szeretem, de nem lógok rajta..(ez 10éve kezdődött)

Szoval a lényeg, hogy ha nem is elég kedves dolog, de teddszerintem azt, amit velem a srác. égesd be meg hasonlók, a külsejével kritizáld és lehet megutál egy életre, vagy a másik, hogy bár nem érezteti, de titokban rolad fog álmodozni..

2011. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mióta zaklatás, hogy rád mer nézni és megszólítani?
2011. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!