Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan tudnám elérni, hogy egy 16 éves, nagyszájú, kissé "szájhős" típusú fiúnak bejöjjek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 16 éves, aki tetszik.Én is 16 vagyok és nem tudom, hogyan érjem el. Az biztos,hogy tetszik neki, hogy nagy melleim vannak, de nem ezzel akarok kitűnni vagy hasonlók csak feltűnt. Hogy érjem el, hogy ne csak ezt lássam hanem meg kedveljen, rám figyeljen és ne a "melleimnek beszéljen", amikor beszélünk? Ettől függetlenül én szívesen járnék vele.
2011. máj. 5. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy megvárod mi kinövi:) Ezt csak akkor lehet. Egy tini lánytól aki nem akar komoly kapcsolatot csak élvezni az életet míg lehet, azzal mit lehet kezdeni? Semmi jót. Na ez van.
2011. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak fordított kérdés volt, ha valaki nem jól értelmeziXD
2011. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha a melleidbe szeret bele? Úgyse ő lesz a férjed, kb egy év múlva már mással leszel te is és ő is. Akkor nem mindegy miért jön össze veled?
2011. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Szóval ... akkor hagyom is. :)
2011. máj. 5. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát flörtölj vele. Éreztesd, hogy tetszik. Tegyél megjegyzéseket, stb.
2011. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor tetszen neki csak az... De ebben az esetben csak az fog neki tetszeni vagy ha jobban megismer más lesz a helyzet?
2011. máj. 5. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt az élet fogja eldönteni hogy benne milyen érzések fognak megjelenni..avagy nem..
2011. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben.
2011. máj. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!