Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy bejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy bejöjjek egy idősebb lánynak?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy gáz,de nekem akkor is tetszik az a lány. 3-4 év van köztünk,ő 18 lesz novemberben én 14 vagyok.Mit csináljak,hogy tetszem neki ? mennyi esélyem van ? Lehet,nem sokat számít,de pár centivel magasabb vagyok nála.
2011. szept. 10. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

XXDXD

semmi

2011. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lopd el apád bömösét és kocsikáztasd meg.
2011. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

már többek az igényei, ha érted

ez kb olyan, hogy minden kislány harry potterbe szerelmes

felejtsd el

2011. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Max akkor van esélyed, ha meg tudod nyalni a füled tövét.
2011. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én megértelek téged te gyerek,énnekem is valahogy a nálam 3-4 évvel idősebb csajok jönnek csak be sajnos. ezért vagyok még mindig szűz.szerintem felejtsd el,0 az esélyed. 19f
2011. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ucsiha Madara ***** válasza:
Majd ha demokratikus állammá teszed Kubát,akkor lesz esélyed nála.
2011. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinte kommentelőket,akik azt mondták,felejtsem el,a többi gyökér meg ha ennyire unatkozik,szórakozzon a f.ával
2011. szept. 10. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!