Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megcsalás már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megcsalás már az ha barátom van és elötte kiszemeltem még mindig tetszik?

Figyelt kérdés
kicsit ritkán gondolok rá és egy buszon járunk és érzem h "figyel"h lehett bejövök neki,de elkell felejtenem mert szeretem a barátom az megcsalás ha rá is gondolok 1-2napig ha rá gondolok?egyszer elmentünk a párommal elötte és ha felkell mennünk ahol ö dolgozik látttszik h neki nem tetszik h a párommal vagyok!!!pl:ma is éreztem h nézz!!HELP!!:\'((sir)
2009. márc. 9. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd, az hogy gondolsz valakire, az egyáltalán nem megcsalás, de azt nem értem, hogy miért jöttél össze a btoddal, ha más tetszik? És miért nem próbálkoztál annál a fiunál aki tetszik?
2009. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
AZért mert eddig nem tünt fel és az elött nem nagyon figyelt igy és nem keresett a szemével a buszon és azt hittem bnöje van mert volt csajjala buszon aki az ölében van de tom h nem szeretem szerelemböl mert én h kit szeretek szerelemböl akkor nem 1-2napi gondolok rá!!És a barátom is sejti h bejön a srác
2009. márc. 9. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg a Dávidot nem szólítod Csabának, a Petit pedig Bencének, addig nincs gond.
2009. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!