Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenézem azt akit magamnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenézem azt akit magamnál kevesebbnek gondolok, és ezt valamilyen módon éreztetem is vele. Ez nagy baj? 19L

Figyelt kérdés
Fiúk nálatok ez hátrány?
2011. okt. 15. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen téren nézed le.
2011. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fognak így kedvelni, felületesnek gondolnak.
2011. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány, én pl lenéznélek.
2011. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Hát én is lenézek sok mindenkit, aki nagyon butának tűnik a viselkedése alapján, vagy mondjuk az olyan fiúkat, akik látványosan tahó szövegeket nyomatnak és semmi eszük nincs. De pl. azért nem nézek le egy fiút sem, mert kövér, vagy kevésbé helyes, alacsony, vagy túl vékony stb, mert attól még lehet kulturált. Ha nem az, akkor meg miért ne tartanám magamat jobbnak nála. De szerintem ez így helyes, ne ess át a ló másik oldalára, de azért igényes lehetsz, ami a belsőt illeti.
2011. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
69%
Szerintem ez azzal jár együtt, hogy beképzelt ribanc vagy - és ez hátrány. Egyetlen dolog van ami miatt lenézhetsz valakit: ha abszolút nem ad magára, pedig megtehetné. Értsd: úgy néz ki egy átlagos napon, mint egy homo erectus, aki a barlangból mászott elő.
2011. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez bunkóság,és Én nem járok bunkókkal.


22F

2011. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!