Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban jobb adni, mint kapni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jobb adni, mint kapni?

Figyelt kérdés
Amikor általános iskolás voltam, azt tanították, hogy "jobb adni, mint kapni". Namost én úgy gondoltam, hogy jót akarok a nejemnek, ezért nem vettem neki semmit Valentin napra, mondván, inkább ő vegyen nekem valamit, hiszen akkor ő ad, és nem kap, márpedig ha jobb adni, mint kapni, akkor neki jó lesz. Én meg vállalom, hogy inkább kapok, mint adok, és nekem nem lesz annyira jó, mint neki. Az éjjel a garázsban aludtam... Tényleg jobb adni, mint kapni?
2008. febr. 15. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szegény remélem nem faztal meg!!!!amugy én is imadok kapni nö léttemre,de ha valakit szeretek annak inkabb adok és nem elvarok...valentin nap?sajnalom a nejedet az csak egyszer van egy évbe...most egy szalviragba nem haltal volna bele...na igen ezek szerint egoista vagy...de te csak annyit adj amennyit te sajat magadnak kivansz,jot és rosszat is!!!!
2008. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez érdekes történet. Mondjuk én se vagyok a nagy ajándékok híve. Apust megleptem egy üveg borral, amit tudtam hogy szeret. Bár nálunk is én adtam, ő kapott, de nem aludt a kutyákkal. Lehet hogy én csinálom rosszul???


Mert te már tuti nem felejeted el jövőre a szál virágot.

2008. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
itt nem igazán arrol van szo hogy adsz vagy kapsz egyszereüen ha szeretsz valakit minimum hogy eszedbe jut főleg valentin napkor, és megértem a nejedet hogy rosszul esik neki, hogy ilyen szinten nem gondolsz rá és enyni figyelmesség sincs benned, nekem teljesen alap hogy vegyek virágot azoknak akiket szeretek, mert tudom hogy örülnek neki.
2008. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.Nem az ajándék a fontos,hanem a gesztus,hogy gondolsz rá,legalább valentinnapkor,ha már máskor nem is.Bár nem ez lenne a helyes,hogy csak valentinnapon nyilvánítják ki az emberek többsége,hogy mit is érez.Én is csaj vagyok és imádok kapni,nem kell nagy ajándékokra gondolni,egy csoki is megteszi,de legalább gondol rám pl.: ha lemegy a boltba stb.Sajnálom afeleséged,jövőre szedd össze magad,és még az idén engeszteld ki:)
2008. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tamás73 válasza:
65%

Nem hiszem,hogyha nem kap a hölgy valentín napra valamit akkor az olyan gond lenne,hogy a garázsban kellene aludni.

Nem a a fontos,hogy adj és vegyél hanem,hogy tudja a feleség,hogy szereted.Gondolni rá pedig biztos,hogy gondolsz rá ha szereted.

Ha ezért megsértődik akkor nem biztos,hogy én lemennék a garázsba aludni.

Gondolkozzon el a feleség,hogy min nyavalyog.

2008. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Hát ez aztán LOGIKA!! :)

nehari, de egy kicsit megmosolyogtam a történetedet.

Szerintem tök aranyos ez a gondolatmenet, és tudod mit, IGAZAD VAN!!!

De ez a nőknél nem nagyon jön be, mondjuk nekem tetszik, te legalább gondolkozol!

2008. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A történet csak kitaláció volt: a feleségem kapott egy csokor virágot, és nincs is garázsunk... :) (Persze ezek után ki hiszi el, hogy egyáltalán van-e feleségem...?) Viszont a kérdést továbbra is fenntartom.
2008. febr. 16. 12:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett a sztori! :D
2008. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!