Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megbocsájtható ez a beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megbocsájtható ez a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Pasi:az az én kis birodalmam...

és olyan nagy agyám van, h szinte az egész szoba egy nagy ágy


Csaj:uhúú:P


Pasi:ott simán be tudsz lopózni...mármint az ablakon...


Csaj:nem kell itt lopózáás:P van aki belopózzon neked az ajtón


Pasi:ünneprontó...


Csaj:a-a:)


Pasi:na majd nyáron


Csaj:nyáron meleg lesz ..


Pasi:hát azért...


Csaj:azért mert a napocska süttt.


Pasi:de éjszaka te huncut....


Csaj:pfpf. tüzet rakok .


hiányzik belőled?


Pasi:lehet


:S


Csaj:(:


A gáz az hogy a "Pasi" a barátom volt.. lassan egy hónapja történt ez a beszélgetés amit most vettem észre.. Ez a csaj 15 éves, és a barátomnak félig meddig unokatestvére ráadásul szomszédja. A barátom 21. Végülis már nem a barátom mert kiadtam az útját..

Aztmondta sose csalna meg, ez meg már félre kacsingatás nem?! Nagyon fáj, nagyon szerelmes vagyok az életemet is elterveztem ezzel a sráccal.. Mit tegyek? nagyon magam alatt vagyok.. megőrülök a hiányától, ugyanakkor iszonyatosan fáj, és semmi sem vígasztal.. legszívesebben ölelném csókolnám .. SEGÍTSÉG!!!!!


2011. máj. 6. 07:37
 1/9 anonim válasza:

Szerintem ha annyira szereted, akkor fogadd vissza. Sajna én is átéltem hasonlót...azt hittem beverek neki egyet..

A férfiak sokszor szájhősök, és írni könnyű...ha ott lenne vele szemben, lehet, hogy nyuszi módján viselkedne, és eszébe sem jutna semmit tenni. Azért elbeszélgetnék vele a helyedben, hogy miért tesz ilyeneket. Mondd el neki hiszti nélkül, hogy ez neked mennyire fájt.. ha érdekli, és bocsánatot kér, akkor melletted a helye! :)

2011. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Holló XXX ***** válasza:

Te adtad ki az utját. Valószinüleg valami nem tetszett benne, lépj tovább ismerkedj másokkal, nem egy pasi/lány az egész világ és főleg nem EGY kapcsolat...

Hidd el jön más aki jobban öszetör majd és jön majd egy másik aki jobban szeret mint az összes többi.

Előre nézz ne hátra.

2011. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta össze akar velem költözni, tőlem akar gyerekeket, soha nem volt szerelmes az előző csajaiba csak belém, semmi okom a féltékenykedésre mert semmi olyat nem tette.. erre tessék. Tegnap beszéltünk még mikor lehiggadtam és mondta hogy semmi nem volt, viccnek szánta, amúgy is az uncsija.. ja az uncsijával csókolóznak.. mert egyszer már smároltak.. de nekem soha eszembe se volt hogy ez megtörénhet.. szavakban már mecsalt.. akkor innentől mi lesz? Megtesz velem bármit. Vagy mi? Az a csaj akinek írta mit gondolhat rólam? Mennyire szánalmas vagyok hogy a pasimból hiányzik a tűz... :( Mikor a barátom mondta hogy soha nem találkozott még ilyen nőies nővel (belsőre értette) hogy ennyire értek a pasikhoz és így meg tudom őket fogni..és hogy mennyire oda van értem és sose tudnak megcsalni mert hova akarna jobbat. Mikor kifestettem magam mert mentünk valahova akkor is minek tettem? nem lát külömbséget mert ugyan olyan szép vagyok mint reggel..

Érzem hogy szeret.. mióta megláttam ezt hív, smst írt.. tegnap este azt mondta könnyezik és tényleg szipogott hallottam és tényleg elbaszta de nem akarta... Segítsetek könyörgöm! Nem bocsájthatok meg.. :(

2011. máj. 6. 11:56
 4/9 anonim ***** válasza:

az én barátom is olyan, akármikor kiadom az útját, akkor ő a nagy hősszerelmes

amikor meg minden rendben van, kifele kacsintgat


ha kibékülsz vele, mindig ott lesz már a kisördög a füledben

a srác elrontotta ezt a kapcs-t, nem javítható

2011. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Emlékszem írta egy csajnak hogy néha benne van a kisördög, de nagyon szeret.. és nemhiszem el ezt hogy ez most mi.... ráadásul nemtudom a bezélgetés elejét.. és végét.. de lehet h jobb :( Amikor ez történt aznap hazamentem koliból és közelbe lakik ő is és felhozott kocsival abba a városba ahol tanulok és nem kis költség.. és akkor este miért írogat ilyeneket ???? nemértem..
2011. máj. 6. 12:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már! :) Ha ez netes beszélgetés, akkor szinte említésre se méltó! Szerintem csak azért veszed ennyire magadra, mert nagyon szereted! Semmi okod az aggodalomra, a férfiak is szeretnek néha kacérkodni.
2011. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

anno amikor megcsalt a párom számomra akkor is mindent megtett, költött rám, stb imádott, rajongott értem, nem tudtam felfogni, elhinni hogy megcsalt.

szóval ha körülrajong sem igazán vagy biztonságban csak szólok

2011. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azóta már megbocsájtottam... :S utolsó esély...

hogy dolgoztad fel h megcsalt?

2011. máj. 18. 14:13
 9/9 anonim ***** válasza:

sehogy

először kidobtam

utána valami visszahódítási kényszerem lett

és kibékültünk, de soha nem bíztam meg többé benne

tehát folyamatosan kerestem mellette más partnert - kapcs-t


utána kimentem külföldre, ott másba lettem szerelmes, hazajöttem itthon meg összejöttem másik sráccal

2011. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!