Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészséges féltékenység vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges féltékenység vagy birtoklási vágy?

Figyelt kérdés
Van egy barátom több mint 1 hónapja vagyunk együtt.. de meg kell mondanom nem vagyok igazán boldog ebben a kapcsolatban! Mégpedig azért mert nagyon idegesítő a barátom iszonyatos féltékenysége! Például tegnap írtam facebookon egy fiúval és olyanokat írt a fiú hogy ő akkor is megfog csókolni ha én nem akarom stb.. én mondtam neki hogy hagyjon mert van barátom és nem kell más csókja.. (és a barátom pont benne volt a facebookomba) erre a barátom engem hibáztatott velem veszekedett mondtam neki hogy én nem csináltam semmit és ne beszéljen velem így..(persze a fiúnak is elég rendesen beszólt) de ez még csak egy példa abból a sok féltékenységi "drámából" amit leművel.. tegnap is mondtam neki hogy nemtudok ma talizni vele mert el kell mennem.. erre rögtön azt írta hogyha nem talizok vele felejtsem el meg akkor szombaton se menjek hozzá! bevallom nagyon rossz már ez így szeretem de 1 hónap alatt amit leművelt.. mi lesz még később?? azt mondja azért ilyen mert szeret és nagyon félt de sztem ez csak birtoklási vágy nem pedig szerelem!
2011. máj. 6. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez túlzott féltékenység. Nem birtoklási vágy. Ha most egy hónap után ilyen, akkor vajon mire számíthatsz később? Gondold át, érdemes e folytatni.
2011. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom mit tegyek. =( szeretem de hosszútávra nemhiszem hogy ez így jo lesz
2011. máj. 6. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erre ráment egy kapcsolatom..,de ez megváltoztatható jó irányba,legalábbis nekem sikerült.Betegesen féltékeny voltam,annyira már,hogy amikor saját magam szembesültem vele,már nekem volt ciki és nevetséges.Azóta nem vagyok féltékeny,5 éve van barátnőm.22/F
2011. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!