Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység vagy sem? , Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység vagy sem? , Van egy párkapcsolatom, fél éve együtt vagyunk a párommal, de mégis van valami ami aggaszt.

Figyelt kérdés

Nem tudom h. mennyire kéne féltékenynek lennem, . Párom (19L) egyik régi "barátjával, (a legelsővel) " még mindig tartja a kapcsolatot, (msn, face) ez "mondjuk kevés lenne", de ez a barátja miatt szakított egy "másik" párjával a barátnőm, (elment vele randizni és az akkori párjának ez kiderült, ) sokan mondták barátnőmnek, hogy nagyon összeillenek "vele", (korban is közelebb áll hozzá,2hónap a srác javára, most kettőnk között 1év, a barinőm javára) és előttem, mikor pont nem volt kapcsolata, barinőm "próbált" közös programokat szervezni a sráccal, a kopp (a szerencsém:( csak most jön, . A *baj csak annyi hogy az "első barátja" már nem akar tőle semmit, (anno megmondta neki h. nem szereti, így lett vége a kapcsolatuknak, és még előttem se lépett semmit, hogy visszaszerezze barinőmet-mert közben más csajjal akart összejönni), és mikor én kérdezem barátnőmet, egy kis szünet után. (zavarban lehet) azt mondja: nem akar tőlem semmit (a helyett h. nem akarok tőle semmit, ez nem naivitás, különbség van a kettő között), és utána meg én vagyok a . h. miért hozok fel ilyeneket, már megbeszéltük sokszor, és érzem benne is a kétely-t.

Ez a probléma úgy jött megint közbe h. jövőre barinőm kolis lesz, és ritkán fogom látni "nekem kell még 1 év, mert +pontokat kell gyűjtenem", és mivel az "első barátja már1 éve kolis valószínű hogy fognak találkozni buszon, /fent esténként... lehet. Ezek után kell e aggódnom, pl: Ha a *volt barátja kitombolta magát és egyszer azt mondaná neki hogy hiányzik neki,... elhagyna engem ő érte? :(

-fogalmam sincs h. miért nem tudott túllépni az első barátján, főleg hogy ő is tudta azért nem akar "a volt barát" vele összejönni, mert miközben vele beszélgetett más csajra akart hajtani-

mennyire van okom féltékenységre,... minden féle komment jól jön :(


2011. júl. 7. 09:30
 1/5 Biasa ***** válasza:
Nem hiszem, hogy okod lenne a féltékenységre. Barátnőd csak meg akarja tartani havernak a régi barátját, ebben semmi rossz sincs.Bízz meg benne és ne aggódj, hogy a buszon találkoznak vagy a városban esetleg. Ez nem jelent semmit.Most veled jár és téged szeret.Ez a lényeg.
2011. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát ő a tipikus "bonyolult" lány,

ellenben érzelmileg is teljesen egy szinten vagyunk, Szeretem, csak nem szeretném hogy úgy járjak mint előző barátja :(

2011. júl. 7. 09:54
 3/5 Biasa ***** válasza:
Megértem, hogy nem szeretnél úgy járni, mint az előző barát, de az, hogy féltékenykedsz, csak ronthat a helyzeten. Ha meg akar csalni, úgyis meg fog.Az nem a te hibád lesz, ha te mindent megteszel a kapcsolat érdekében.Ebbe pedig nem tartozik bele a bizalmatlanság és féltékenykedés.
2011. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A lényeg h ne hozd fel neki mindig "a volt barátját" még ha vmi olyat is hallasz ne gyanusítsd meg mert ezzel abba hajszolod bele h meg fog csalni...csak szépen tapogatózz, nem kell egyből rákérdezni, csak ha tényleg vmi olyat hallasz...tapasztalatból mondom :) 18L
2011. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2011. júl. 7. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!