Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytatódhat még ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatódhat még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

4évig voltunk egy pár, de 1éve szakítottunk!Sok volt a vita veszekedés hülyeségeken és apróságokon. :( A mai napig ha meglátjuk egymást forr köztünk a levegő, de mára már több lett ha találkozunk, megbeszéltek szerint akkor már csók is ölelés is van.1hete együtt töltöttünk egy éjszakát nagyon jó volt mindkettőnknek.

Na viszont megy dolgozni külföldre és 2 havonta fog haza járni, és így megy ez 1 éven keresztül.

Szerintetek lehet ez normális kapcsolat???


2011. máj. 6. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
hát normális nem nagyon, de kapcsolat attól még lehet
2011. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért nem lehetne normális?
2011. máj. 6. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam, 5 év után szétmentünk, és amikor találkoztunk megőrültem érte, és ő is értem. De egyéb okok miatt nem békültünk ki. Azóta is összejárunk néha, beszélgetünk, sétálunk, olykor az éjszakákat is együtt töltjük. Ez így még rosszabb, se veled se nélküled kapcsolat,és ezen nem lehet túl lenni:)...Bocsi hogy ezt leírtam, én azt tanácsolom neked, ha szereted béküljetek ki, a szerelemben nincsen távolság, mi minden van már ahol tudtok addig kommunikálni:)...Aztán amikor hazajön, akkor lesz a legjobb...kiderül mennyit bír ki a kapcsolatotok, és gondolj bele, egy év nem a világ:)...Szurkolok értetek!
2011. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire odavagytok egymásért..távkapcsolat a megfelelő.Igaz nem tudod ellenőrízni,hogy megcsal e,és ő sem téged,de lehet,hogy ez a távolság majd megedzi a kapcsolatotokat,és egy igazán hosszú távúra fog sikeredni :) hajrá.
2011. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán. :( Nagyon szép a 4 év, és hogy kívánjátok egymást, de ha sokszor veszekedtetek kis dolgokon, talán nem teljesen vagytok egymáshoz valóak.
2011. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!